Senner Tuning Audi A5

Senner Tuning, yeni çalışması Audi A5 Black and White modelini tanıttı ve aracı satışa sundu.

Mühendisler önce otomobilin aerodinamik yapısının ve ağırlığının üzerine giderek karbon fiber alt kanat ve ayna mahfazaları takmışlar. Arkada, yeni tamponda da karbon fiber kullanılmış. Ayrıca yeni bir arka kanat, yeni LED arka ışıklar ve farklı paslanmaz çelik dört çıkışlı egzoz kullanılmış. 20 inçlik yeni ASA GT1 alaşım jantlar parlak gümüş ya da mat siyah renkte seçilebiliyor ve istenirse jantın kenarına turuncu, beyaz, kırmızı ve gümüş renklerinden biri halka şeklinde eklenebiliyor. Firma önde 9×20, arkada 10,5×20 inç büyüklüğünde jantlarda Vredestein Ultra Sessanta XL lastikleri tercih etmiş.

Senner Tuning Audi A5

Senner Tuning ayrıca 3 litrelik dizel motoru 300 bg ve 600 Nm tork üretecek şekilde modifiye etmiş ve aracın azami hızını elektronik olarak 280 km/s ile kısıtlamış. Şirket aracın yol tutuşunu geliştirmek için, Bilstein B16 PSS10 tamamen ayarlanabilir coilover süspansiyonu kullanmış.

Kabinde küllük kapağının, merkez konsolun, ön ve arka kapı panellerinin üzeri gümüş renkte astarlı karbon fiberle kaplanmış.

Senner Tuning Audi A5

Senner Tuning Audi A5