Sline Tampon ve S3 aynaları

Proje arabamızın görünüşünü daha da güzelleştirmek için standard gelen tampon yerine S-line ‘ın daha sade, fakat daha sportif görünen tamponunu düşündük. Bunun için bütün tamponu ve ayrıca sis lambalarını değiştirmemiz gerekti. Sonuç ise umduğumuzdan da güzel gözüken bir tampon oldu.

Izgarayı ise değiştirmemiz gerekmedi çünkü Sline tamponda, standard tamponda her türlü ızgaraya uygun olarak üretilmişlerdi.

Aynaların mat krom olarak değiştirmek Audi modifiye arenasında çok bilinen birşeydir. Audi’nin bütün S ve RS modelleri bu renkte geldiği için standard bir arabada değiştirmek görüntü açısından çok şey katıyor. Audi 2001’den itibaren bu aynaları metal olarak üretmeyi bıraktı ve plastiğe döndü. Bizde bu yüzden RS4’ün aynı renginde boyatarak ve üzerine mat vernik uygulayarak aynı sonucu elde etmeyi başardık.

S3 aynaları

Ayrıca yeni jantlarımızın renginede uygun olarak S3 aynaları aracın cam filmiyle daha da kararan görüntüsüne biraz daha renk kattı. Bir sonraki modifiyemiz, aracın yol tutuşunu iyileştirmek için yay değişimi olacak. Ayrıca geriye egzos sistemi ve arka tampon kaldı. Şimdilik egzos sistemi için Supersprint ‘in çift çıkışlı egzosunu düşünüyoruz.