Porsche Panamera Türkçe Yol Bilgisayarı

Porsche’nin tarihindeki ilk dört kapılı Gran Turismo olan Panamera, Doğuş Otomotiv’in isteği üzerine Türkçe yol bilgisayarıyla sunuluyor.

Porsche’nin tarihindeki ilk dört kapılı Gran Turismo’su Panamera Türkçe yol bilgisayarına sahip olacak. Doğuş Otomotiv – Porsche tarafından geçtiğimiz günlerde Türk tüketicisiyle buluşan Panamera, Türkçe yol bilgisayarıyla bir adım önde.

Geçtiğimiz günlerde showroomlarda yerini alan ve ilk planda Panamera S, Panamera 4S ve Panamera Turbo modelleriyle satılacak olan Panamera’da standart olarak sunulan ‘Yol Bilgisayarı’ Türkçe olarak kullanılabiliyor.

Her şey Porsche kullanıcısının rahatlığı için
Lüks performans sınıfında ses/müzik ve iletişim konusunda yeni standartlar belirleyen Panamera, Doğuş Otomotiv’in isteği üzerine çıtayı daha yukarı çekti. Türkçe menü seçeneğiyle de kullanılabilecek olan ‘Yol Bilgisayarı’ bu sınıfta bir ilk olma özelleğine sahip.

Navigasyon modülünü de içeren PCM Porsche İletişim Yönetimi sistemi ve CDR-31 ses sistemiyle birlikte teçhiz edilen yedi inç, renkli dokunmatik ekran, Türkçe menüsüyle kullanıcının daha rahat yolculuk etmesi için imkan yaratıyor.