MTM Audi S4

MTM müşterileri yeni Audi S4’ün 3.0 litre TFSI motorunun ürettiği 333 BG gerçeği ile ilgilenmiyorlar. Zira onlar özellikle favori modifiye firmalarının bu süperşarjlı motora kaç BG daha katacağıyla daha çok ilgileniyorlar. MTM bu konu ile ilgili M-Cantronic sistem sayesinde 97 BG daha fazla eklenebileceğini açıkladı. Bunun anlamı toplamda 430 BG ve 515 Nm tork demek oluyor. Bir önceki yeni jenerasyon RS 4’ün 420 BG ve 430 Nm’lik tork değerlerini de hatırlatmadan geçmeyelim.

Quattro diferansiyel ve 6 vitesli manuel şanzıman sayesinde otomobil 0-100 km/saat hızlanmasını sadece 4.7 saniyede gerçekleştirebiliyor. Müşteriler 19 ve 21 inç tekerlek seçimleri yanında ayarlanabilir süspansiyon sistemi ile de buluşacaklar. Ayrıca seçkin bir 4 borulu oval egzoz sistemi ve MTM fren sistemine entegre edilen farklı optikler de dikkat çekiyor.

MTM Audi S4

Bunun yanında A6 3.0 litre TFSI sahipleri de unutulmamış. Onlar için de MTM özel bir M-Cantronic programı sayesinde sadece V6’nın verimliliğini geliştirmemiş, aynı zamanda 70 BG daha performansı arttırarak toplamda 360BG’ne ulaşmış.

MTM sistemi otomobillere çok kısa sürede kurulabilmesi sayesinde sadece otomobil sahiplerini değil, otomobil kiralayan müşteriler için de cezbedici durumda bulunuyor.