PPI PS Q7

PPI Otomobil Dizayn şu ana kadar yaratılmış modifiye Audi Q7 modellerinden en sporfini ve en agresifini ve aynı zamanda en kullanışlısını yarattı!

Ön Tampon:

Ön tamponun yapısı, aracın yüksek hızlarda giderken, ön aksların zorlanmasını engellemek için yapıldı, böylece daha çok downforce ile daha iyi yol tutuş sağlandı. Izgaraların arkasındaki sis farlarının yanı sıra, alt tarafta bulunan çift uzunlar ise daha iyi yol görüşü için eklenmiş.

Yan Eşikler:

Aracın üzerindeki yan eşikler, ön ve arka tamponları birbiriyle tamamlama görevi üstlenmiş. Ayrıca ön çamurlukların içinde hava birikmesini önlemek için dizayna uygun delikler açılmış.

PPI PS Q7

Arka Tampon:

Arka tamponda PPI 4 çıkışlı paslanmaz çelikten yapılmış spor egzos kendini belli ediyor. Tamponun yapısındaki difüzör, arka aksların kalkmasını önleyerek aracı yüksek hızlarda daha stabil bir hale getiriyor. İsteğe bağlı olaraktan, difüzör mat karbon fiber olarakta sipariş verilebiliyor.

Jant ve Lastik:

The PPI PS Q7®, 22 inç PPI Formula jantlarıyla donatılmış. Jantların çevrelerinde ise 295/30 ZR 22 XL boyutlarında Michelin® 4×4 Diamaris® lastikleri kullanılmış. 300km/h hıza kadar lastikler ve jantlar en iyi performansı gösteriyorlar.

Diğer değişiklikler:

PPI firması, isteğe bağlı olarak karbon fiber ayna kapakları, kapı kolları, farlar ve 2 arka stop lambalarını birleştiren bir seçenek sunuyor. Ayrıca aliminyum, krom, ve mat karbon fiber olarak ön ve arka için PPI logoları temin edebiliyorsunuz.

Motor:

Benzinli Motor – Kademe 1: 1. Kademe PPI perfomans kiti, 4.2L V8 motorunu 420 beygire (309 kW) çıkartıyor. Böylelikle Q7’nin 0-100 zamanı 6 saniyenin altına iniyor. Son sürat ise 365km/s olarak belirlenmiş. Kitte ayrıca full egzos sistemi ve beyin programlaması bulunuyor.

Benzinli Motor – Kademe 2: 2. Kademe PPI perfomans kiti şu anda üretim aşamasında; Q7’yi 600 beygire çıkartacak supercharger kitleri üretiliyor.

Fren ve Süspansiyon Sistemi:

Havalı süspansiyonlu modellerde, PPI alçaltma modülü ile 40mm ‘ye kadar alçaltma sağlanabiliyor. Ayrıca offroad kullanımı içinde 70mm kadar yükseltilebiliyor. Frenlerde ise PPI firmasının ürettiği büyük fren kiti kullanılıyor.

Daha çok bilgi için: www.PPI-Auto.com