– Toplam güç 310 beygire yükseltildi
– Aerodinamiği iyileştirilmiş bodykit
– 4’lü egzos çıkışı ve Nothelle “NOVEDRA VII SPORT” 19-inch jantlar

Tam 39 yıldır, Nothelle markası Volkswagen ve Audi firmaları için ürünler üretmektedir ve son yıllarda ürettikleri paketlerle diğer firmaların önüne geçmişlerdir. Ratingen (Almanya) tabanlı firmanın en son projesi ise Audi A4 üstüne yapıldı. Audi A4’e sportif bir görünüş katan firma, aynı zamanda performansdada artış sağlamış.

Audi A4 Nothelle

Nothelle bodykitleri standard bodykitin üzerine takılıyor ve hiçbir ekstra montaj gerekmiyor. Bu şık kit, ön ve arka tampon, yan marşipyeller, çamurluk genişletme parçaları ve arka spoyler ile birlikte geliyor. arkadaki 4 çıkışlı egzos tamamen paslanmış çelikten yapılmış ve güç katarken güzelde bir ses garantisi veriyor. Arka tamponun orta kısmındaki diffuser, ister araba renginde ister carbon fiber olarak sipariş verilebiliyor.

Nothelle Audi A4 ön tampon

Firmanın kendi dizaynı NOVEDRA VII SPORT jantları 19” x 8,5 boyutunda geliyor ve dizaynıyla bakışları üstüne çekiyor. 2 farklı versiyon seçeneğiniz bulunmakta; bir tanesi parlak krom görünüşte gelirken, diğer bir tane siyah renkte geliyor. Lastikle ise 235/35/19 boyutunda nothelle firmasının teknoloji partneri Kumho tarafından sağlanmış.

Konforlu ve yarış kullanımı olarak 2 farklı seçenekle gelen nothelle süspansiyon sistemi, ayarlanabilir helezonlarla istediğiniz yüksekliğe ulaşmanızı sağlıyor.
Nothelle Audi A4 diffuser

Chip tuning olarak 3 farklı seçenek sunan Nothelle firması, hem dizel hemde benzinli araçlar için chip tuning sunuyor. Ülkemizde satılan 1.6 ve 1.6 FSI modelleri içinde opsiyonları bulunan firma, bütün işlemlerde TÜV sertifikası ile çalışıyor.

Fotoğraf Galerileri:

Nothelle Audi A4 Avant Galerisi
Nothelle Audi A4 Sedan Galerisi