Caractere Audi A3

Belçikalı modifiye ekibi Caractere, çalışmalarında çok göze batan tasarımlar kullanmıyor.

Diğer rakiplerinin aksine Belçika’lı modifiye ekibi Caractere, beklenmedik bir şekilde tasarımlarında çok göz alıcı, dikkat çekici öğelere yer vermiyor. Bunun yerine Caractere ekibi, ikincil değişiklikler ve düzenlemeler ile otomobil kullanıcısına göze batmayan fakat eşsiz bir görünüm vaadediyor.

Caractere Audi A3

Audi A3 için hazırlanan tasarım programında Caractare; ön ve arka kemerler, yan kenarlar ve bir tavan spoileri düşünmüş. Yeni parçalar özellikle de Sportback için yeni facelift A3 ile uyumlu olacak ve geliştirecek şekilde tasarımlandırılmış.

Caractere Audi A3

Sadece quattro olmayan modellerde bir egzoz kiti sunulurken sadece S-Line serisi modelleri olmayan otomobillerde ise iki parçalı ön spoiler sunulmuş.18” ve 19” boyutlarında tekerlekler de aynı zamanda programın bir parçası. Bu sistem ise parça parça düşünülmüş. Yani eğer Caractere tasarımı beklentinizi karşılamıyorsa kendi zevkinize göre parçaları ayarlayabiliyorsunuz.

Caractere Audi A3

Genel olarak sonuca baktığımızda ise sürpriz derecede zevkli bir tasarımla karşı karşıya bulunuyoruz. Aynı zamanda Alman otomobil modifiyecilerinin gövde kitlerinden farklı standartlarda bir dizaynın da ne kadar başarılı olabileceğini görebiliyoruz. Caractere, bu tasarımın dışında Audi A5 ve S5 için de çalışmalar yapmaktadır.

Caractere Audi A3