Alman modifiye firması, HS Motorsport ortağı Autohaus Kempen ile çalışarak 125 beygir gücündeki Audi A1 1.4 TSI ‘ı çok farklı bir araca çevirdi.

Çalışmalar, Audi A1 ‘i mat gri renge boyatarak baÅŸladı. Bu iÅŸ için CFC Styling Station ‘dan yardım alındı. Golf R tipi egzos uçları ve karbon fiber arka difüzörün arkasında Fox Sport marka egzos ile sportif bir ses alınması hedeflenmiÅŸ.

125 beygir, 200Nm ‘lik motor gücü 147 beygir, 250Nm ‘ye çıkartılarak, Audi A1, daha zevkli daha üstün bir sürüş makinesi haline getirilmiÅŸ. Yol tutuÅŸunu iyileÅŸtirebilmek için H&R marka amortisörlerle, Audi A1, önde 55mm, arkada ise 60mm alçaltılmış.

HS Motorsport, jantlarda ise iki farklı 18” büyüklüğünde opsiyon sunuyor. ASA GT1 modeli, siyah saten renkte veya kenarında gümüş çizgi ile alınabiliyor. Yedi kollu ASA GT2 modeli ise siyah saten veya antrasit saten renkte alınabiliyor. 8.5 x 18 boyutundaki jantlar, 215/35R18 büyüklüğündeki Hankook veya Vredestein lastiklerle kaplanmış.

İç kısımda ise Recaro Sportster CS yarış koltukları kullanılarak, aracı hafifletilirken aracın sportif görüntüsü detamamlanmış.