Senior Member spydx Üyenin Avatarı
    Şubat ayında aracımızı aldık. İç s_line , Dış ise Jantlar 20'' s_line 2.0 TFSI araç motoru yağ yakma sorunu giderilmiş. Büyük kazası yok.. İç Vites çevre aluminyumda çok fazla noktasal ezik ve deformasyonlar var çözüm nedir? Birde viteslerde ileri geri yaparken kavrama biraz ani oluyor ileri giderken.. geri giderkende titreme yapıyor. Yazılımla düzlebilecek birşey mi? Yoksa volant mı değişecek? Yolda vites geçişlerinde sıkıntısı yok. Araç içi tamamen siyah.
    Eklenen Resimler
    Yeni aracımız
    Audi Q5 2009 2,0TFSI
    34 BJP 944

Eski aracımız
    Audi A3 2005 Triptronic
    34 ELF 22

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Uzun yıllar sonra mesajınızı görmek güzel. Hayırlı olsun iyi günlderde kullanın güzel donanımlı bir araç jantlar özellikle çok güzel. Ön ızgaraları sanırım değiştirimişler. Bende 1 yıl önce 2.0T aldım çok memnunum alırken audiye expertiz yaptırmıştım aracın km düşüktü, öne doğru iken yokuşa geç kavrama vardı hafif kayma yapıyordu ama gidişte sorun yoktu, ilk alındığı günden beri servis bakımlı olduğu için kavramayı çok uygun bir fiyata değiştirdiler. Hazır ordayken krom ayna kapakları ön ızgara pedal seti ve 1-2 krom detay almıştım ordan çıkar çıkmaz da egzozları elden geçirdim. iç derisi iyidi sadece direksiyon ve vites topuznunu yenilettim. Şimdi aklımda navigasyon yada car play var sd müzik dinlemek eskide kalıyor mmı plus olsa güzel olurdu.

2F2F Mazisi..