Member
    Malum sitede 2018 model manuel bir cayman gözüme çarptı.
    16500 km araç yorulmamış gibi duruyor.
    Malum site ilan no 757462363.
    @yiğit911 ve @Hakott gibi üstadların düşüncelerini öğrenmek isterim.
    Manuel aşığı biri olarak beni cezbetti ama şimdiye kadar hiçbir araca 2 yıldan fazla binmedim, satışı çok zorlar mı sizce?
    Ayrıca daha önceki konularda hep pdk li alınması tavsiye edilmiş.
    Ne dersiniz, tavsiyeleriniz benim için önemli.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    O araba bi senedir ilanda, baya uygun almam lazim ve uygun satman lazim cunku evlat olur. Kolay kolay kimse manual almaz o araci tr de

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    TT

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Manuel 718 acayip keyifli surus hissiyati verir fakat ulkemizde gercekten o hissiyati yasamak isteyen alir. Satmak icin araba almayin herzaman bunu soylerim keyfini cikarin. Kendi sahsi fikrime gelecek olursam 1 saniye beklemeden alirim

Member
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    O araba bi senedir ilanda, baya uygun almam lazim ve uygun satman lazim cunku evlat olur. Kolay kolay kimse manual almaz o araci tr de

Peki o aracın ederi nedir sizce? Pazartesi arayıp sorucam ama fikrinizi öğrenmek isterim.

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı pato Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Peki o aracın ederi nedir sizce? Pazartesi arayıp sorucam ama fikrinizi öğrenmek isterim.
    O araba 460 70 civari satildi su an galeride heralde ondan bahsediyoruz. Bence edecegu 500 tl gercekten cok istiyorsan 550lere kadar verilir en fazla su anki sartlarda

TT

Member
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Manuel 718 acayip keyifli surus hissiyati verir fakat ulkemizde gercekten o hissiyati yasamak isteyen alir. Satmak icin araba almayin herzaman bunu soylerim keyfini cikarin. Kendi sahsi fikrime gelecek olursam 1 saniye beklemeden alirim

Haklısınız ama ülkemiz şartlarında ne yazık ki aracı almadan önce satışını düşünmek zorunda kalıyoruz siz böyle dedikten sonra iyice ısındım aracı gidip gördükten sonra fiyatta anlaşabilirsek alıcam gibi

Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    O araba 460 70 civari satildi su an galeride heralde ondan bahsediyoruz. Bence edecegu 500 tl gercekten cok istiyorsan 550lere kadar verilir en fazla su anki sartlarda

Teşekkürler pazartesi arıycam 500 den kapıyı açarım dediğiniz gibi bakalım ne olacak