Junior Member
    araç 2015 a3 ambiente tdi kapıları kapatırken camlar açıksa tangırtı sesi gibi bir ses geliyor ama camlar kapalıyken o audinin kaliteli kapı kapanışını hissediyorsunuz diğer kapılarada baktım durum ayni camlar açıkken sıkıntı kapalıyken sorun yok
    bir tane kapı yapsa anlayacamda tüm kapılar yapınca bana kronik gibi geldi araç 90 binde
    serviste bir ayarı varmıdır yoksa kronik hatamıdır?

Member
    Alıntı berosoft Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    araç 2015 a3 ambiente tdi kapıları kapatırken camlar açıksa tangırtı sesi gibi bir ses geliyor ama camlar kapalıyken o audinin kaliteli kapı kapanışını hissediyorsunuz diğer kapılarada baktım durum ayni camlar açıkken sıkıntı kapalıyken sorun yok
    bir tane kapı yapsa anlayacamda tüm kapılar yapınca bana kronik gibi geldi araç 90 binde
    serviste bir ayarı varmıdır yoksa kronik hatamıdır?
    2016 benim aracım. Cam açıkken bende de aynı durum söz konusu. aracı sıfır almıştım ilk günden beri devam ediyor. Kronik sanırım. Servis bişey yapar mı bilmiyorum.
    2016 A3 1.6 tdi S-Tronic Ambiente

Junior Member 76ovun Üyenin Avatarı
    Camlar açıkken yapıyorsa camları içerde tutan bi mekanizma var o gevşek olabilir bendeki araçta öyleydi cam yarıya kadar inikken elinizle kontrol edin camda yukarı aşağı sallanma gevşeklik varmı

Member
    Alıntı 76ovun Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Camlar açıkken yapıyorsa camları içerde tutan bi mekanizma var o gevşek olabilir bendeki araçta öyleydi cam yarıya kadar inikken elinizle kontrol edin camda yukarı aşağı sallanma gevşeklik varmı
    Varsa şayet servis düzeltebilir heralde. Bu hafta bakıma girecek araç onu da söyleyim.

Member
    Dün kontrol ettim aşağıya doğru cam kayıyor.

Junior Member 76ovun Üyenin Avatarı
    Kapı iç döşemesi açılıp gevşek herhangi bi yer varsa sıkıldıktan sonra sorununuz düzelecektir