Member computeredi Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar bmw 3.20d ya da 5.20d için çok fazla ariza verdiği söyleniyor, okudugum ve konuştuğum kişiler, kronik problemleri var mi, yani dsg sanziman gibi sık görülen sanziman degil ama yakit sistemi-motor problemi mi çıkarıyor acaba?

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    @computeredi tapatalk sürümü güncelleyin ve takrar kurun , bu sorundan kaynaklı karakter hatası var mesajlarınızda. Ayrıca tdi ve dsg kavramı wag grubuna aittir bmwde tdi diye bir kavram yoktur. Bu motorları uzun süre kullandık zf şanzıman çok iyidir, bakımlara düzenli olursa motorlarda sorusuz bu araçlarda bakılması gereken öncelikli olarak kmye bağlı yürüyen aksamdır
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    VAG'ı da ben düzelteyim abi

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı Bertan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    VAG'ı da ben düzelteyim abi
    Haklısın Bertan yaşlılık işte
    2F2F Mazisi..

Member computeredi Üyenin Avatarı
    Alıntı �mit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @computeredi tapatalk s�r�m� g�ncelleyin ve takrar kurun , bu sorundan kaynakl� karakter hatas� var mesajlar�n�zda. Ayr�ca tdi ve dsg kavram� wag grubuna aittir bmwde tdi diye bir kavram yoktur. Bu motorlar� uzun s�re kulland�k zf �anz�man �ok iyidir, bak�mlara d�zenli olursa motorlarda sorusuz bu ara�larda bak�lmas� gereken �ncelikli olarak kmye ba�l� y�r�yen aksamd�r
    Tapatalk kullanmıyorum, tapatalk mesajlarında altta bilgi oluyor zaten.
    "Dsg şanzıman gibi" diye yazdigimi okumadınız sanırım, okumadan dsg wag grubu yazmışsınız .
    2.0d için açıklamanız için teşekkürler
    Son düzenleyen computeredi, 11-Kasım-2019 saat 00:49.