Junior Member
    Arkadaşlar merhaba,

Audi a3 1.4 tfsi 2010 model 59.000 de aracım var ve yaklaşık 4 ay önce satın aldım. Önceki sahibi yetkili servis dışında hiçbir yere götürmemiş aracı yani araç komple doğuş oto bakımlı son bakımıda 55.600 de geçen yıl eylülde yapılmış 12 ay geçtiğinden yaklaşık 20 gün sonra süreden dolayı aracıma bakım yaptıracağım ancak servis yaklaşık 1.500 gibi rakam çıkartıyor özel serviste en fazla 600 gibi bir rakama yaptırabilirim. 2010 model araç iyi niyet garantisi vs devam eder mi yetkili servisi kullanmaya devam edersem ? Yoksa servisin insiyatifinde olan bir durum mu ? Aracın daha önce şanzıman yağı ve yazılım güncellemeside doğuş kayıtlarında görünüyor ve şuan için şanzımanla ilgilide bir hata vs görmedim ( umarım hiç görmem) bu arada araç stronic 7 vites. Görüşleriniz nelerdir ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Member computeredi Üyenin Avatarı
    ustadım satarken , insanlar yetkili servis bakımı istiyor ya da daha sıcak bakıyor ama dogrusu garantisi bittiyse pek de bir anlamı yok ama ben yetkili servise gitmeye devam ediyorum yani yaman bir çelişki

Alıntı fatihaslan41 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkada�lar merhaba,

Audi a3 1.4 tfsi 2010 model 59.000 de arac�m var ve yakla��k 4 ay �nce sat�n ald�m. �nceki sahibi yetkili servis d���nda hi�bir yere g�t�rmemi� arac� yani ara� komple do�u� oto bak�ml� son bak�m�da 55.600 de ge�en y�l eyl�lde yap�lm�� 12 ay ge�ti�inden yakla��k 20 g�n sonra s�reden dolay� arac�ma bak�m yapt�raca��m ancak servis yakla��k 1.500 gibi rakam ��kart�yor �zel serviste en fazla 600 gibi bir rakama yapt�rabilirim. 2010 model ara� iyi niyet garantisi vs devam eder mi yetkili servisi kullanmaya devam edersem ? Yoksa servisin insiyatifinde olan bir durum mu ? Arac�n daha �nce �anz�man ya�� ve yaz�l�m g�ncellemeside do�u� kay�tlar�nda g�r�n�yor ve �uan i�in �anz�manla ilgilide bir hata vs g�rmedim ( umar�m hi� g�rmem) bu arada ara� stronic 7 vites. G�r��leriniz nelerdir ?

Tapatalk kullanarak iPhone arac�l���yla g�nderildi

Senior Member pepelepew Üyenin Avatarı
    Benimde aracımın garantisi bitti ama servis üzerinden bakımlarıma düzenli olarak devam ediyorum iyi niyet garantisinin devam etmesi için bence böyle yapmak lazım.