2015 model attraction paket aracımın stoplarını (halojen), 2017 dynamic paketin halojen stopları ile değiştirmek istiyorum, sök tak şekilnde değiştirebilir miyim acaba yoksa farklılıklar varmıdır? Kodlama yada soket farklılığı gibi...

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Ara kablo ve kodlama gerekli, forumda önceki uygulamalar mevcut
    2F2F Mazisi..

Member
    halojen den halojene geçerken kablolama yada modül değişikliği olacağını zannetmiyorum ama led stopa geçmek isterseniz muhakkak modül değişimi ve bir kablo çekilmesi muhtemel.çünkü ben 2017 model aracımda halojenden led dinamiğe geçtim sadece dinamiksinyal led için bir kablo çekildi ve modülleri 4 girişliydi 6 girişliyle değişti. siz benc bir netleştirin eğer aracınız sportback ise benim stoplar işinize yarayabilir.

Alıntı arfkync Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    halojen den halojene geçerken kablolama yada modül değişikliği olacağını zannetmiyorum ama led stopa geçmek isterseniz muhakkak modül değişimi ve bir kablo çekilmesi muhtemel.çünkü ben 2017 model aracımda halojenden led dinamiğe geçtim sadece dinamiksinyal led için bir kablo çekildi ve modülleri 4 girişliydi 6 girişliyle değişti. siz benc bir netleştirin eğer aracınız sportback ise benim stoplar işinirze yarayabilir.
    Pm attım size

Lede geçeceksiniz diye okumuşum, halojene geçmeyin bence geçmişken lede geçiş yapın
    2F2F Mazisi..

selamlar tekrar , bugün montajı tamamladım . Dıştakileri eski soketi zorlayarak uydurduk . içtekiler içinde 4 pinli bağlantı yaparak hallettik. herhangibir hata ışığı yakmadı .

Member computeredi Üyenin Avatarı
    Iyi gunlerde kullanın

teşekkür ederim

iyi günlerde olsun
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    iyi günlerde olsun
    teşekkürler