Junior Member
    Merhaba Arkadaşlar Audi a3 2015 cabrio aracım var.

Aşağıdaki Resimdeki Hatayı vermekteydi.

Servis çok fazla ücret istedi vites kolu değişmesi gerek dedi. Benim elektrikçi ile vites kolunu söktük içine baktık kartta problem yok gibiydi. vitesi kolunun üzerinde bulunan düğmeye basınca içinde küçük bir anahtarı açıp kapıyordu. O anahtarı değiştirdik 2 haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bilginize. garantiniz yoksa boşuna serviste dünya kadar para vermeyin sökme takma 1 saat anahtarı değiştirmek 10dk.
    Son düzenleyen intrepid, 18-Temmuz-2019 saat 23:40.

Senior Member
    Sanırım vites kolunu hareket ettirken basılması gereken düğmenin switchi dandik bir marka kullanılmış. Oda bu hatayı vermiş. Servis hiçbir zaman tamirat yapmaz. Audi de zaten bunu istemez. Çünkü başka türlü parça satamaz. Elinize sağlık. Bu arada bir VAG kablo bağlayıp hatayı silmekte fayda var

Member ayaz Üyenin Avatarı
    Alıntı intrepid Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba Arkadaşlar Audi a3 2015 cabrio aracım var.

Aşağıdaki Resimdeki Hatayı vermekteydi.

Servis çok fazla ücret istedi vites kolu değişmesi gerek dedi. Benim elektrikçi ile vites kolunu söktük içine baktık kartta problem yok gibiydi. vitesi kolunun üzerinde bulunan düğmeye basınca içinde küçük bir anahtarı açıp kapıyordu. O anahtarı değiştirdik 2 haftadır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bilginize. garantiniz yoksa boşuna serviste dünya kadar para vermeyin sökme takma 1 saat anahtarı değiştirmek 10dk.
    Geçmiş Olsun Aynı Hata Bende de vardı. Hocam elektrikçinizin yerini ve konumunu verebilirmisiniz yakın zamanda ben de ankara dan geçicem uğramakta fayda var zırtpırt bu hata önüme gelip gelip duruyor =(

Junior Member
    Tam Olarak Burası : https://www.google.com/maps/@39.9754...7i13312!8i6656
    Adem Oto Elektrik Klima