Member seckintuncer Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar merhaba.
    Aracımı 2. el aldım. Kullanma kılavuzu vs yok.
    Elektronik olarak bile bulamadım.
    Elinde bulunan paylaşırsa sevinirim.
    Ayrıca hiçbir evrakı olmadığı için kod vs gibi konularda sorun yaşar mıyım?
    Teşekkürler.
    Audi A5 8T 2.0 TDI 177 hp

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Servise giderseniz ihtiyacınız olan radyo kodu vs gibi bilgileri verirler kullanım kitapçığıda servis veriyor ama faiş bir fiyatla
    2F2F Mazisi..

Elektronik olarak olsa da olur kullanma kılavuzu.

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı seckintuncer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar merhaba.
    Aracımı 2. el aldım. Kullanma kılavuzu vs yok.
    Elektronik olarak bile bulamadım.
    Elinde bulunan paylaşırsa sevinirim.
    Ayrıca hiçbir evrakı olmadığı için kod vs gibi konularda sorun yaşar mıyım?
    Teşekkürler.

Audi işine yarayabilecek hiç bir kodu ne kitapçıkta nede başka bir evrakta verir. Sadece anahtar üzerindeki plastik parçada anahtar kodlama kodu vardır VCDS ile kodlayabilmen için. Birde akü değişiminde akü kodu gerekir. Onu da netten alacağın ile aynı marka / cins / model/ amper değerinde akü için orjinal akü resimleri bulabilirsin üzerinde kodu yazılı olan vcds ile onları kodlayabilirsin. Kitapçık çok ta gerekli değil aslında. Zaten şanzıman / motor / fren haznesi / direksiyon kutusu için kullanacağın yağ cinslerini hem doğuştan / hem netten / hem de aracın üzerindeki kapakların üzerindeki kodlardan onaylayıp doğruluğuna emin olabilirsin.

Alıntı moonlightblue Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Audi işine yarayabilecek hiç bir kodu ne kitapçıkta nede başka bir evrakta verir. Sadece anahtar üzerindeki plastik parçada anahtar kodlama kodu vardır VCDS ile kodlayabilmen için. Birde akü değişiminde akü kodu gerekir. Onu da netten alacağın ile aynı marka / cins / model/ amper değerinde akü için orjinal akü resimleri bulabilirsin üzerinde kodu yazılı olan vcds ile onları kodlayabilirsin. Kitapçık çok ta gerekli değil aslında. Zaten şanzıman / motor / fren haznesi / direksiyon kutusu için kullanacağın yağ cinslerini hem doğuştan / hem netten / hem de aracın üzerindeki kapakların üzerindeki kodlardan onaylayıp doğruluğuna emin olabilirsin.
    Peki çok teşekkür ederim.