Junior Member
    Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. Daha önce Seat Leon araç kullanıyordum o arabada geri viteste sağ ayna aşağı indikten sonra ilerleyince ayna eski pozisyonuna yani normal kullandığım ayarına dönüyordu. Şimdiki aracım olan A3 sedanda da gizli özellikler açık. Geri viteste sağ ayna aşağı iniyor fakat hareket edince ayna tekrar eski pozisyonuna değil çok daha yukarı kalkıyor. Bir türlü çözemedim ayarını. Yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Teşekkürler.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynı problem bendede var . acaba onu ayarlarken belli bir değeri mi var ..

Junior Member
    bu sorunu ben de uzun zamandır araştırıyorum belki bilen biri buraya yazar konuyu takipteyim.

Junior Member
    Kodlama ile açılması gerekiyor sanırım.

Member computeredi Üyenin Avatarı
    Bir arkadaşın a3 ü için geçen yıl ankarada ali delen de yaptırmıştık , gayet iyi çalışıyor halen.

Alıntı egemenbilgen Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba arkada�lar, aran�za yeni kat�ld�m. Daha �nce Seat Leon ara� kullan�yordum o arabada geri viteste sa� ayna a�a�� indikten sonra ilerleyince ayna eski pozisyonuna yani normal kulland���m ayar�na d�n�yordu. �imdiki arac�m olan A3 sedanda da gizli �zellikler a��k. Geri viteste sa� ayna a�a�� iniyor fakat hareket edince ayna tekrar eski pozisyonuna de�il �ok daha yukar� kalk�yor. Bir t�rl� ��zemedim ayar�n�. Yard�mc� olabilecek arkada�lar�n cevaplar�n� bekliyorum. Te�ekk�rler.

SM-N9500 cihaz�mdan Tapatalk kullan�larak g�nderildi