Member
    merhaba herkese,

a3 sedan aracıma 17 inç jant taktıktan sonra görüntü feci yükseldi,şimdi sedan ambition yay takmak istiyorum..

aranızda aracından çıkarmış olanlar varsa ambition sedan yaylara talibim,şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    17 jantı ile araç yükselmez ki, lastik ebatlarınız doğru mu?
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Ambition paketin amortisörlerinin pistonları da büyük ihtimalle daha farklıdır. Piston yükü taşıması için daha kalındır. Ve yay kısa olduğundan daha kalın piston kullanılmıştır.

Member
    tşkler konu kapanabilir.
    Son düzenleyen bmwkd, 20-Mayıs-2019 saat 13:58.

Senior Member
    Konuyu kapatmak çok kolay . Ama bari nasıl bir çözüm ürettiğinizi paylaşın ki forum başka kişilere de yardımcı olan bir platform olarak kalmaya devam etsin.

Member
    Alıntı supermen5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Konuyu kapatmak çok kolay . Ama bari nasıl bir çözüm ürettiğinizi paylaşın ki forum başka kişilere de yardımcı olan bir platform olarak kalmaya devam etsin.
    çok haklısınız kusura bakmayın zaten dediğiniz gibi çıktı...

Dün bülent abiyi aradım esenyurt doğuş oto servis md. kendisi amortisörlerin farklı olduğunu söyledi ve ihtimal olarak ambition biraz daha sert olabilir dedi,bende herhangi bir çözüm üretemeden amortisör takımının ancak bozulduktan sonra değiştiriceğimi söyledim çünki ambition amortisör takımı 4 adet toplam maliyet 3 bintl işçilik hariç :SSS

Bugün nasip olursa birazdan yaylar gelicek kargoyla,akşama doğru maslakta taktırıcam sonrasında deneyimimi anlatırım sizlere..