Junior Member
    Aracın motorundan az da olsa fokurdamaya benzer alttan bir ses geliyor daha önce böyle bir sorun yasayanınız var mı acaba?

Junior Member
    Hemmen servise

Junior Member
    bende de ara ara oluyor ama takmıyorum şahsen. garantisi var ve umarım bozulur ) ki ben daha 50 km de iken 211 yapmış biri olarak; verim ve harcama olarak herhangibir sorun göremedim. birde arada bir titriyor rölantide.

daha önce opel astrası olan biri olarak; opelde de debriyaja hafif dokunduğunuzda; debriyajın sürekli vurduğunu, tık tık ettiğini ve bu araçla 115.000 km yaptığımı bilirim ve sorun yaşamadım. kısacası çok takmayın

Junior Member
    Bendede arada marş bastığımda araba çalışmıyor ve metal sürtme sesi geliyor. Ama bu sadece kısa aralı durup tekrar çalıştırdığımda oluyor (mesela benzin alırken durmam gibi). Böyle 10 kerenin 4ünde bu durumu yaşıyorum diyebilirim.

Junior Member
    olayı çözdüm örnek: soğuk havada, aracı çalıştırdığınızda, sıcak su, kabin ısıtma için ayrılan radyatöre geldiğinde sıcak soğuk farkından oluyor. hava soğukken klimayı soğuğa alın o sesi duymayacaksınız. yani yapısal problem yok.