Junior Member
    Herkese merhabalar aracim a5 2.0 tfsi quattro 50000 km de sline ayrica spor amortisor alinmis gorunuyor vin kodunda. Orjinal 18 sline jantlari var
    -araba çok sessiz orta susturucu iptal etsem biraz daha keyifli bir ses olurmu yoksa downpipe yapsam daha mı iyi yazılım yapıp arabayı rahatsız etmek istemiyorum yakıtım ve yağ problemim yok çok şükür. Yani arıza ışığı yaksın şstemiyorum
    - sline lar alcak diyorlar hangi yayi almaliyim aracimi dusuemek icin
    -19 orjinal ekipman s5 yada 19 sline jantlardan alicam cikma olarak 18 ler gibi icte kalma ihtimaline karsi spacer almak istiyorum ama piyasada degisik markalar hatta customlar var hangisi taksam emniyetten odun vermeeen kasli bir gorunum alabilirim acaba
    Son düzenleyen Burak737, 04-Mart-2019 saat 18:11.

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı Burak737 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Herkese merhabalar aracim a5 2.0 tfsi quattro 50000 km de sline ayrica spor amortisor alinmis gorunuyor vin kodunda. Orjinal 18 sline jantlari var
    -araba çok sessiz orta susturucu iptal etsem biraz daha keyifli bir ses olurmu yoksa downpipe yapsam daha mı iyi yazılım yapıp arabayı rahatsız etmek istemiyorum yakıtım ve yağ problemim yok çok şükür. Yani arıza ışığı yaksın şstemiyorum
    - sline lar alcak diyorlar hangi yayi almaliyim aracimi dusuemek icin
    -19 orjinal ekipman s5 yada 19 sline jantlardan alicam cikma olarak 18 ler gibi icte kalma ihtimaline karsi spacer almak istiyorum ama piyasada degisik markalar hatta customlar var hangisi taksam emniyetten odun vermeeen kasli bir gorunum alabilirim acaba

Almanların meşhur lafı 'Sorunsuz çalışan cihaza dokunulmaz' lafını tekrarlıyorum ve sakın orta susturucu iptaline falan girme diyorum.

Araçta rolantide dengesizlikler hırlamalar gürlemeler titremeler check engine ışığı yakmalar, büyük viteste yokuş inerken silkelemeler ve hemen ardından gelen ve silsende bir süre sonra geri gelen hata kodları görmen mümkün.
    Jant spacer çok sakat bişey ama alır denersin memnun kalmassan eski haline dönersin. Yay değişiminin geri dönüşü yok gibi birşey eziyet ve masrafını düşünürsen ondan hiç yay işine girmeden jant al derim. 18 S line lar güzel ama mutlaka 19 deneyeceksen orjinal ekipman olan s5 19 jant al tabikide.