Junior Member
    tekrar merhaba kasım ayında servise gittiğimde yağlama işlemi yapmışlardı o zaman ses yoktu zamanla tekrar ses gelmeye başladı ve gün geçtikçe ses daha da arttı. iyice takıntı haline getirdim bunu çünkü cam kapalıyken bile bariz şekilde ses duyulur hale geldi. 3 ayda eskisinden dahada kötü oldu. pazartesi gününe tekrar randevu aldım bir kez daha gidiyorum servise bakalım bu sefer çözüm ne olacak merakla bekliyorum..

Junior Member
    Aynı ses bende de var. Yalnızca araç yeni çalıştığında (otopark çıkışındaki bir kasisten geçerken) geliyor, uzun yolda (diğer kasislerden geçerken) hiç duymadım. Servis tehlikeli bir durum olmadığını söylediği için de fazla sorgulamadım.

Junior Member
    servise gittim. test sürüşüne çıktık. ses gayet net bir şekilde çıkıyordu ve yetkili kişide sesi fark etti. genel merkeze yazı yazdılar ses yapan burçların içine bir yağ konulacağını ücretinin pahalı olduğunu ve o yüzden garanti kapsamında yapılması için merkez onayı gerektiğini söylediler. onay işlemi geldi sonrasında işlemi yaptılar ve şuan gerçekten hiç bir ses yok. biraz uğraştırdılar git gel yaparak ama sonuca vardım gibi herkese iyi forumlar.