Junior Member
    Her ne kadar donanımı iyi olsa da renk ve jant opsiyonu ile 411k oldu, ben 1.6 lt motorlu bir araca ne olursa olsun bu parayı vermem, alana da saygım var tabi.
    Ayrıca @eray999 katılıyorum, bmw'yi bmw yapan corona rings, manuel el freni (ki 3 serisi için olmazsa olmaz bence), bmw'nin klasik göstergeleri yerine VW grubu özentisi dijital göstergeler kullanılması, lexus arka stoplar bence 3 serisinden çok vw arteon gibi birşey olmuş.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bu kasada stoplar ve ön farlar karakterini kaybetti, bu paralara çok rahat 520i alınabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...06574844/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...07261051/detay
    2F2F Mazisi..

Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı pato Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Her ne kadar donanımı iyi olsa da renk ve jant opsiyonu ile 411k oldu, ben 1.6 lt motorlu bir araca ne olursa olsun bu parayı vermem, alana da saygım var tabi.
    Ayrıca @eray999 katılıyorum, bmw'yi bmw yapan corona rings, manuel el freni (ki 3 serisi için olmazsa olmaz bence), bmw'nin klasik göstergeleri yerine VW grubu özentisi dijital göstergeler kullanılması, lexus arka stoplar bence 3 serisinden çok vw arteon gibi birşey olmuş.

330i olsa bu parayı hak eder ama ülkenin yüzde 10 unun erişebildiği üretmeden tüketen bir toplum Euro olarak düşünse bile ancak 330i parasına 320i alır, vahşi trafiğe litresi 7 liradan da girer..napalım kardeşim para her zaman huzur getirmiyor işte.

Daha bol araba geldikçe vede mecburi ötv indirimleri de yapıldıkça fiyat Euro olarak biraz inmesi beklenir borusan da satmak istiyorsa servisten fazla fazla kazandığına razı olup otomobil satıştaki kar beklentilerini biraz düşürürse sattığını görebiliriz belki...Ancak güncel kur ile tabi. Yine bir kur krizi gelirse Euro 2 ye katlasa buna 300 yerine 600 verecek durumda olan zaten bmw 3 serisine hayatta binmezki almışken fazlasını verip daha güzel birşey alır.

Junior Member
    Alinmaz bence iyi bir dolu hali 400 450 oluyor sanirim... ayrica benim kisisel gorusum f30 gibi harika bir tasarimdan sonra bmw ile ilgisi olmayan bir tasarim oldu. 70 li yillardan baslayan f30 a kadar hepsi bu serisi dedirtti ama bu olmadi.. olmamis..

Senior Member adonisas Üyenin Avatarı
    Çizgiden uzaklaşıp ne yapacağını şaşırma akımına Mercedes sonrası BMW de dahil oldu. Dijital gösterge iyi bir şey ancak kadran çerçeveleri korunmalı, arka stoplar Lexus/Audi karışımı olmuş, önde ise farlar ve böbrek ızgara oldukça radikal değişikliğe uğramış. Arabayı görünce öfff bee demedim açıkçası.

Bu arada, nette geçen gün gördüğüm bir fotoğrafı da paylaşmak isterim;
    https://www.reddit.com/r/memes/comme...tion_of_grill/
    Son düzenleyen adonisas, 16-Temmuz-2019 saat 17:11.
    Hidden Content
    'Mercedes C180 CGI AMG Selection Plus White
    'Mercedes C180 Kompressor Avantgarde White
    'Audi A3 TFSI Sportback Ambition White
    'Audi A3 TFSI Sportback Attraction Black
    'Rover 25 Club Silver Grey

Herkes Audi 'ye laf ediyordu büyüyen ızgara yüzünden

Ama bence yeni 3 serisi eskisine göre çok güzel.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Eskiye göre güzel çünkü herşeyi yeni Ant ama 70lerden gelen tasarım çizgisi bu kasada kayboldu
    2F2F Mazisi..