Arkadaşlar merhaba, herşeyden önce 2 senedir bu forumda kullandığım arac ile ilgili soruları yanıtlayan herkese yardımcı olan herkese teşekkürü bir borç bilirim sağolun varolun, son derece faydalı bir forum burası çok kıymetli ve bilgili üyelerimiz var.

2009 model 2.0 TDI aracımdan ayrılma kararı almak zorunda kaldım, artık arızaları içinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştı, audi a4 gerçkten güzel bir araç ama ben kesinlikle kimseye otomatik multironik bile olsa (ki benimki öyle ve en sağlamı diyorlar) tavsiye etmiyorum, alın manuel i gül gibi binin, 2 kez vites yapıldı günde 150 km yol yapıyorum şehir içi ve araç çok zorlandı, hep ufak tefek sorunlar çıkardı. inanın hem üzüldüm, hemde kurtulduğuma çokkk sevindim, bu aracı sattıktan sonra gittim doğan aldım geçen hatfa (aracı 2 hafta önce sattım) vura kıra kullanıyorum şuan içim rahat huzurluyum ne biyeri arıza yapar korkusu var, ne park halindeyken biri vururda biryerini boyatmak zorunda kalırım orjinallik bozulur kaygısı ama audi çok dikkat çeken prestij veren bir araçtı heryerde saygı gösteriyordu millet, hatta geçen hafta audiyle girdiğim biyer var sokmadılar beni uzun uzadıya yazmak istemiyorum içimden geçenleri yazdım sizlere VEDA EDİYORUM hepiniz sağlıcakla kalın hakkınızı helal edin, benden yinede tasviye mi olur bilmem ama audi a4 alırken ekspere bile güvenmeyin (ben alırken sokturdum, şanzıman, motor, yürüyen birçok yerinde sorun çıktı ama anlamamışlar adamlar) YETKİLİ SERVİSTE EKSPER YAPTIRIN (DETAYLI). bayyyyyyyy