Junior Member fatihcoskun Üyenin Avatarı
    arkadaşlar merhabalar. 2016 model 3.20i sahibiyim. aracın bagajı park halindeyken kendiliğinden açılıyor bu sebepten aracı 2 sefer servise götürdüm birincisinde kilidi değiştirdiler ikincisinde de yeni yazılım yüklediler ama sorun geçmedi aynı sorun devam ediyor. aracı kullanamaz oldum ve bu sebepten dolayı. ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Senior Member
    Madem Yetkili servis 2 kez onarım yaptı, yeniden gidip derdinizi çözene dek uğraşmalısınız. Sonuçta garantisi bitmiş bile olsa eskiden yaptıkları 2 tamirat var. Ücretsiz yapmak zorundalar.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Kesinlikle servise gidin aynı arıza 4 defa çözülemez ise araç değişim hakkınız bile var.
    2F2F Mazisi..

Member
    borusan da bahsediyosunuz.kardeşim bu sebeple 1 serisi aracını sattı.bagaj kilidi kronik arızalı değişmiş 2 kere olmadı.sağ stop ledi az yanıyor bu da kronik.almanyaya bile almanca mail attık bi cevap yok.anahtarınızdaki düğme basılı kalıyor olabilir mi?yada menüde kapılar açılırken bagaj açılsın vs öyle bişey vardı.akşam aracımdan bakar söylerim.sinir bozucu bir durum olmuş.geçmiş olsun

Alıntı zgr_brs Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    borusan da bahsediyosunuz.kardeşim bu sebeple 1 serisi aracını sattı.bagaj kilidi kronik arızalı değişmiş 2 kere olmadı.sağ stop ledi az yanıyor bu da kronik.almanyaya bile almanca mail attık bi cevap yok.anahtarınızdaki düğme basılı kalıyor olabilir mi?yada menüde kapılar açılırken bagaj açılsın vs öyle bişey vardı.akşam aracımdan bakar söylerim.sinir bozucu bir durum olmuş.geçmiş olsun
    Yok kardesim anahtar cebimde olmadigi zamanlarda acildi bir iki kere degil yani acilmasi cebimde hadi basili kaldi desem. Ikinci gidisimde yazilim yukledik gecti dediler ama malesef yine yapti. Gercekten sinir bozucu durum binemez oldum arabaya garajda beklio. Servisle gorustum araci getirin makinaya baglayalim bir iki gun kalsin takip edelim dediler oraya birakicam tekrardan.

Senior Member
    Arabayı getir-götür,bakalım ,bizde kalsın,takip edelim.Doğruya arabanın sahibinin işi gücü yok,herzaman emrinize amade bekliyor.Ben bu servislerden bıktım artık,yahu bmw si-mercedesi-vw si hepsi aynı.Gerçekten para verip rezil olmak bu!
    (ek)sh

arkadaşlar merhaba aracı bundan 1 ay kadar önce servise bıraktım 10 gün orda kaldı yine güncelleme falan yaptılar. araç serviste kaldığı sürece kapağı açmadı sevisten aldıktan bir hafta sonra kapak yine açıldı. bu sefer borusan otoya ulaştım şikayeti bildirdim araştıralim size geri dönüş yapalım dediler geri dönüş olmadı bu seferde internet üzerinden şikayet dilekçesi yazdım ve bekliyorum. başka ne yapabilirim siz ne düşünürsünüz akıl verirmisiniz