Senior Member
    https://hizliresim.com/oOMaYq

Bu parca alarm olarak biliyorum donanim olarak da mevcut gozukuyor fakat bu aktif değil? yani normalde kirmizi bir isik yanip sonmesi gerekmiyor mu?
    Son düzenleyen adanaDEMIR, 11-Nisan-2018 saat 12:15.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Araç bmw mi? Bmw ise kapı kilitlenince yanıp sönen kırmızı ışık olması gerekli, bmw değil ise otomatik kararan dikiz aynası sensörü olabilir

2F2F Mazisi..

Senior Member
    arac bmw. bende alarm oldugunu dusundum fakat kitleyince filan hicbir sekilde isik yanmiyor?

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    en basit anlmanın yolu şu aracı kilitle camı açık bırak elin içeri soktuğunda alarm çalıyorsa vardır. BMW ve audide pasif alarm dedikleri alarm var araç içine cisim girince ve lastikler hareket edince çalıyor darbe ile çalmıyor. Bmwde zaten araçların nerdeyse %99u alarmsız geliyor
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Araç bmw mi? Bmw ise kapı kilitlenince yanıp sönen kırmızı ışık olması gerekli, bmw değil ise otomatik kararan dikiz aynası sensörü olabilir

Umit bey merhaba.Konu disi ama sormak istiyorum bmw forumu oldugu icin.Ocak subat gibi askerlik durumum var.Gidersem a3 u satacagim dondugum de ya c200d bluetech ya da bmw 1.16 d almayi dusunuyorum para durumuma gore.

1.16 d nin kronik problemleri var mi? Mesela zf sanzuman dayanimi nasil ? Bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim.

Iyi gunler.

Galaxy S7 EDGE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Umit bey merhaba.Konu disi ama sormak istiyorum bmw forumu oldugu icin.Ocak subat gibi askerlik durumum var.Gidersem a3 u satacagim dondugum de ya c200d bluetech ya da bmw 1.16 d almayi dusunuyorum para durumuma gore.

1.16 d nin kronik problemleri var mi? Mesela zf sanzuman dayanimi nasil ? Bilginiz varsa cevaplarsaniz sevinirim.

Iyi gunler.

Erdi C200d ile ilgili iyi şeyler duymadım.C180 alabilirsin,öteyadan 116d iyi bir seçimde olabilir...
    (ek)sh

Senior Member
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Erdi C200d ile ilgili iyi şeyler duymadım.C180 alabilirsin,öteyadan 116d iyi bir seçimde olabilir...
    Valla abi benzin dusunuyordum aslinda ama vazgectim.Param cikmazsa 1.16 d , cilarsa c220 d bluetech istiyorum.Asker donusu cocuk dusundugumuz icin hanim da kullanir saga sola gider km yapacak araba.

Vag grubu arac zor alirim bidaha.Dsg ne zaman patlayacak diye dusunmekten biktim 5.5 senedir.Bu psikolojiyi yasamak cok zor.

2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~