Senior Member Blacken Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar uzun zaman sonra merhabalar,

Audi a3'ümü satıp A4 almayı düşünüyorum özellikle elde kalan son araçlarda uygun fiyatlar var gibi.

Aracı kullanan memnun olmayan arkadaşlar var mıdır ? Uzun süreli kullanacağım için bunlar benim için önemli.

Birde ancak design paket alabiliyorum sport paket alamamak üzer mi ?

Teşekkürler.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Merhaba eski üyeleri görmek güzel , A4 detaylı bir operayson geçiriyor makyaj desekte kasada çok ciddi değişimler söz konusu A6ya benzeyecek büyük ihtimal bu yüzden karar sizin

2F2F Mazisi..

Senior Member Blacken Üyenin Avatarı
    Tekrar merhabalar sizleri de görmek çok güzel. Aynen makyaj geliyor ancak bu fiyatları bir daha bulamayacağız gibi hissediyorum. Bu son fırsat olabilir mi diyede düşünmüyor değilim açıkcası.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Fiyatlar mutlaka değişecektir, euroda 10,15 kuruşluk bir artış ciddi oranda araç maliyetlerini etkliyor, gerçi sadece borusanda geçen seneye ait 4500 adet stok olduğu düşünülürse distirübütörler stokları eritmek için kampanya yapacaktır. Makyajlı kasa gerliken güncel modelde ciddi indimler olur ama euro seçim öncesi sonrası fırlar mı o anki koşullar ne olur tahmin etmek zor.
    2F2F Mazisi..

Junior Member
    ben geçen hafta desing paket aldım. memnunum. bence al şehir dışı 5.5-5 şehir içi 7-8 arası, benim gibi yapınca sert ve haşin 9-10 yakar. birde youtube 'da gördüm; eleman çok sakin kullandım diyor şehir içi 14.5 yakıyor diyor beynim eremedi o kafaya