Senior Member moonlightblue Üyenin Avatarı
    Alıntı alibolucek Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar aracı teslim aldım konuştuğumuz gibi İyi niyet garantisi adı altında indirimli yaptılar.
    Benim gibi aynı sorunları yaşayan varsa bıkmayın sürekli şikayet maili atın Mecbur her mailde arıyolar ilgileniyolar
    Araç 105bin bakıma kadar yetkilide yapılmış 120bini özelde ve 135binide ben özelde yaptırdım
    2 bakım yetkilide yapmamamıza rağmen iyi niyet garantisi uyguladılar
    Bu iş tamamen onların elinde olan bişey zorlayınca yapıyolar

Geçmiş olsun gözün aydın ozaman. Ne güzel duruyor makyajız kasada gümüş gri rengi. Cam filmi de a5 lere çok yakışıyor. Benimki de siyah renk cam filmi de var. Geçenlerde çevrildim polisle 15 20 dk tartıştıktan sonra ceza yemeden kurtulabildim ama ön camımda film zaten yok, film olan yan ve arka camda ise dışarıdan içerisi görülüyor. Aracı aldığımda film olduğu için kaç numara bilmiyorum ama seninkinden daha çok içeriyi gösteriyor yine. tüvtürk muayenesini de yeni geçtim.

Merak ettiğim bu işin belirli bir kuralı yok mu? Cam filmi ile muayeneden geçiyoruz ama polis çevirip canımı da sıkıyor. Bi şey ya yasaktır ya değildir neden insanları böyle müşkül durumda bırakıyorlar anlamıyorum. Anlattıklarıma göre yasak ise söktüriyim değilse de bana bulaşmasınlar diyorum. Bilen varmı son cam filmi kararını ?Vede içerisi görülen ve ön camda film olmayan aracı polis çevirip ceza keseceğini söylediğinde ne yapmalıyız?

Geçmiş olsun gözün aydın ozaman. Ne güzel duruyor makyajız kasada gümüş gri rengi.

Junior Member
    Benim Ön cam dahil filmli hep
    Geçenlerdede arkadaşın biri ön camda film olmasına rağmen muayeneden geçti
    yanlış bilmiyosam tüvtürk te sorun olmuyo cam filmi
    ama trafikte sorun oluyo

Senior Member mrasafated Üyenin Avatarı
    Bu konuda bir sene once yazin ayni seyleri birebir yasadim. 100bin bakimini kitleyin dedim %30 indirim yaptilar almanyaya mail attim %70 yaptilar. Kabul ettim. Garanti bittikten sonraki hicbir bakimi yaklasik 4 bakim ozelde yaptirmistim yani buna sukur dedim.

Ben Almanyaya yazma isini ciddiye aldim gecenlerde 5 aylik yeni aracimin klima radyatorune tas gelmis ve delinmis kaputun altinda diye garantiye girmesini bekliyordum ama girmedi. Almanyaya yazdim ve ret cevabi geldi. Sonuc kaskodan 1200₺ ye yaptilar.

Sloveniadan bir musterimiz garantide km de pazarlik yaptigini soyledi 6 yil + 150.000 km iken km yi yukseltmisler 250.000 km cikarmislar yapan yetkili vw bayiymis. Oda benzeri kavrama problemlerini eski passat aracinda yasamis ve hic ugrasmadan degismis. Bu durum dogustan kaynakli sanirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2017 Hidden Content A4 TR devam
    2011 Hidden Content A3 TR sold
    2006 Hidden Content A3 RU sold
    2002 Cooper US sold