Senior Member
    Alıntı seckinkk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hiç bir farkı yok özelliklede mmi'da inanılır gibi değil.. !
    sizin arkadaşınızın aracı dynamic paket olan mı ? adamların dedği gibi design yada sportline mi

Junior Member
    Dynamic paket olan araç

Junior Member
    Benim aracın design line benim araçtada mmi da radyo logoları çıkmıyor. Yani donanımdan olması pek inandırıcı gelmiyor.

Member
    Benimki de dynamic. Ama logolar var.
    Bu tamamen yazılım sürümü ile alakalı bir sorun. Güncellenmesi gerekiyor. Ve doğuş da bunu yapamıyormuş ha? Adi yalancılar.

Junior Member
    Inanılmaz sinirim bozuldu , mmi'da ne gibi bir donanım farklılığı olabilir kaldı ki cihazların hepsi standart ! Yaptıramıyoruz maalesef..

Member
    benım aracımda 2017 1.0 tfsi dynamic paket fakat butun radyolarda aynı nota ısaretı var , cok ılgınc bır aracta olur dıgerınde nasıl olmaz nası bı olay bu , aracı yaklasık 6 ay once satın aldım ızmır eroz bayıı den . bır sonuca ulasan arkadas oldumu acaba ona gore gıdeyım bende yapılıyorsa deneyelım sansımızı erozde ?

Member rizacubuk Üyenin Avatarı
    Alıntı alixx Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    benım aracımda 2017 1.0 tfsi dynamic paket fakat butun radyolarda aynı nota ısaretı var , cok ılgınc bır aracta olur dıgerınde nasıl olmaz nası bı olay bu , aracı yaklasık 6 ay once satın aldım ızmır eroz bayıı den . bır sonuca ulasan arkadas oldumu acaba ona gore gıdeyım bende yapılıyorsa deneyelım sansımızı erozde ?
    Erözde aralıkta bakıma gittiğimde sordum ve güncelleme olmadığını söylediler.

Senior Member
    geçen gün maltepe erelde konuştum bana plakanızda tanımlı güncelleme yok dediler yahu bu ne lan doğuş bizimle bişeyler geçiyo da söylemiyim şimdi acaba ender elektronik bu gizli özellikleri yaparken güncelleme de yaparmı ? para karşılığı onlarla konuşucam bu hafta

Senior Member
    Drive select i sonradan taktiran mi var?varsa maliyeti nedir

Junior Member eskisehirli Üyenin Avatarı
    Alıntı alikanyoler Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    geçen gün maltepe erelde konuþtum bana plakanýzda tanýmlý güncelleme yok dediler yahu bu ne lan doðuþ bizimle biþeyler geçiyo da söylemiyim þimdi acaba ender elektronik bu gizli özellikleri yaparken güncelleme de yaparmý ? para karþýlýðý onlarla konuþucam bu hafta
    Merhabalar Ender Elektronikden bir haber çıktımı?

Sent from my iPhone using Tapatalk