Junior Member
    hepinize iyi forumlar arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 2004 model audi tt tq sahibiyim. arabam park halinde tam tur dönüşlerde kasılma atlama yapıyor sanki kilitli diferansiyel gibi. araştırmalarıma göre kimisi bu durumu 4 çeker araçlarda normal derken kimisi haldex yağını değiştirmemi tavsiye ediyor ama bu yağ sadece servislerde bulunuyor sanırım. bu yağ yerine kullanabileceğim bir yağ varmıdır arkadaşlar? aynı sorunu yaşayan quattro sahibi birisi varsa fikirlerini tecrübelerini paylaşabilirse çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Junior Member
    yokmu arkadaşlar cevap yazabilcek birileri???

Senior Member
    Geldim , geldim ) Her 60.000 km değişmesi tavsiye edilmiş. Bir silikon kartuş içerisinde yağı var. Bir de filtresi . Yağ Filtresi 02D525558 A , Yağ G052175A1 [SIZE=4][FONT=Arial].
    Güncel fiyatlar : Filtre 205 TL , Yağ fiyatını bulamadım.
    VW dışında bu yağı üreten yok. Servisten almak zorundasınız.
    Almanya dan gelen kimse varsa ucuza alabilirsiniz : http://www.ebay.ie/itm/Original-VW-A...-/261393585804
    Değişim videosu :
    Kolay Gelsin.

[/FONT][/SIZE]

Junior Member
    cevabınız için teşekkür ederim bu sabah yağı aldım bu videoyu izleyerek değiştirdik tamirciyle bakalım umarım işe yarar ben sadece yağ aldım filtre yokmuş ellerinde yağın fiyatı 125 lira bu arada

Senior Member
    Rica ederim.