Junior Member
    Merhabalar ,

Daha Önceden A3 Ambiniton S -Line Sedan Aracım vardı. Ve S3 Facelift Yapılmıştı Herşeyiyle dışardan bakan kolay kolay anlayamazdı. Aracımı Yaklaşık bir aydır satmış durumdayım .

Bir yıl sonra Yani 2018 Dördüncü Çeyrekte S3 Almayı Planlıyorum . Ama bu araç hakkında fazla bilgim yok daha doğrusu korkuyorum. Sonuçta Bir Daire Parası neredeyse araca vereceğim Baya yüklü bir miktarda kredi kullanabilirim hatta.
    Araç İle aklıma takılanlar malum sitede 15 - 16 araç var ve piyasası nasıldır bilmiyorum aldıktan bir ay sonra satmak istesem değer kaybım olur mu ?
    2014 -2015 285hp olanı alabilirim sanırım diğerinin fiyatı fark atıyor tabi Allah kısmet ederse 300hp neden olmasın .
    Bu Aracı Haftasonları kullanacağım ve ihtiyaç duyduğumda haftaiçi bazen kullanabilirim.
    Bakım konusu birde kafamı kurcalıyor. Ortalama Maliyet ne olur ne kadardır . Yada Servis dışında yaptırsam nasıl bir tercih yapmalıyım .
    ve önemlisi bence hangi kilometre aralığında almalıyım ? kaç km kilometre ve ne kadar olmalı ? Kısacası bir abi tavsiyesine ihtiyacım var. Bu araç olmaz ise birde a45 düşünebilirim.

Tabi şu anda konuştuğum bugün için o zamanlar fiyatlar tabi ki değişiklik gösterecektir. Nasıl bir yol izlemeliyim . Yardım olabilir misiniz ?

Senior Member Kürşat Turan Üyenin Avatarı
    Öncelikle hayırlı olsun, diğer yazdığınız konu da baya bi bilgi var ordan bakabilirsin.
    Değer kaybı ister istemez olur çünkü alacağınız araba özel bi araba ve sadece bu arabayı bilen birinin alacağı bir araba. Haa şu piyasa şartlarında değer kaybı minimum olur diye düşünüyorum.
    Eğer garantisi bitmişse ve iyi niyet garantisinden faydalanacak bi durum yoksa dışarda yaptırabilirsiniz bakımları. Bu modellerde bakım maliyetiyle ilgili bilgim yok.
    Km aralığı da size ve bütçeye kalmış tabi gönül ister sıfır ayarında olsun ama alacağınız araba yüksek beygir li güçlü olacağından yıpranmamış olmasına dikkat edin.
    Şimdiden hayırlı olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Senaryoyu ben yazarım, figüranlar oynar...