Junior Member
    teşekkürler bir şey daha öğrenmiş oldum

Member
    Audi a3 2015 8v lere de olsaydı keşke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Member gsburakurt Üyenin Avatarı
    Hocam Ben bu üründen istiyorum da
    fiyatı biraz yüksek bana göre biraz borcum varda
    ikinci el bulunur mu elinizde aynı üründen

Junior Member
    Dün itibariyle ürünü taktırdım. Araçla uyumu mükemmel, ürün kaliteli, ses çıkışları güzel, video görüntüsü iyi sayılır. Navigasyon kullanımı kolay ve etkili. Dokunmatiği öyle ucuz çin malı ürünler gibi değil gerçekten kaliteli. Bluetooth bağlantısı hızlı ve mikrofon sayesinde sizin sesiniz de karşıya gayet canlı ve net gidiyor. bence tek eksik tarafı telefondan müzik dinlerken o parçanın bilgisini ekranda göstermemesi ama artık o kadar da olur.

@a4udi hocama da tekrardan teşekkürler, ürünü gayet hızlı ve temiz bir işçilikle taktı. ürünle ilgili de tüm bilgileri montaj esnasında eksiksiz bir şekilde aldık.

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar cihaz halen mevcut elimde, dileyen arkadaşlarımıza montaj dahil 2100 TL'dır. Herhangi bir kur farkı eklenmemiştir. www.instagram.com/home_of_audi sayfamdan da takip edebilirsiniz. İyi forumlar.

Alıntı oileng Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dün itibariyle ürünü taktırdım. Araçla uyumu mükemmel, ürün kaliteli, ses çıkışları güzel, video görüntüsü iyi sayılır. Navigasyon kullanımı kolay ve etkili. Dokunmatiği öyle ucuz çin malı ürünler gibi değil gerçekten kaliteli. Bluetooth bağlantısı hızlı ve mikrofon sayesinde sizin sesiniz de karşıya gayet canlı ve net gidiyor. bence tek eksik tarafı telefondan müzik dinlerken o parçanın bilgisini ekranda göstermemesi ama artık o kadar da olur.

@a4udi hocama da tekrardan teşekkürler, ürünü gayet hızlı ve temiz bir işçilikle taktı. ürünle ilgili de tüm bilgileri montaj esnasında eksiksiz bir şekilde aldık.
    Çok teşekkür ederim, güzel günlerde kulllanın.

Konu günceldir, www.instagram.com/home_of_audi sayfamdan uygulamalarımı takip edebilirsiniz.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı a4udi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Konu günceldir, www.instagram.com/home_of_audi sayfamdan uygulamalarımı takip edebilirsiniz.
    B7 direksiyon montajı çok başarılı olmuş
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    B7 direksiyon montajı çok başarılı olmuş
    Teşekkürler Ümit bey.

Junior Member
    Alıntı a4udi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkürler Ümit bey.
    Hocam merhaba,
    2008 model a3 ümde ne şanstır ki Chorus teyp bulunuyor. Arka kapılarda hoparlör yok. Chorus ünitede arkaya ses verme ayarı dahi yok zaten.
    Merak ettiğim Zenec RNS vs taktıran müşterilerinizden çıkan yada sizin elinizde satılık Concert ünite var mıdır ?