Member
    İyi aksamlar

Merhaba arkadaslar arac normalde haftada 2 gün kapalı garajda 1 gün turlar geri gelirim bazen 3 gün gezerim ama en uzun 3 gün yatmıştır aracimda son 3 haftadir yani garanti bittigi için kesin mars a bastıgımda takılı kalma sorunu basladi sadece 1 ayda 1 kez yapmıştı ama son 2 gündür 4 kere tekrarladi farklı yerden yakıt aldim 0 menzille oraya gidebildim bunlar sebepmidir basına gelen birileri varmı aramızda dün calısmadi 1 saat sonra çalışıyordu şimdi ise komple çalımıyor sabah çıkarken denedim ve aksam 5:00 gibi ve videoda aldim aküde olabilirmiş diyor sanayiden elektrikcimiz
    Videoda sorunum tam anlamıyla belli
    Not Arac 2015 10.ay cikisli audi a1 (bu kadar zamanda start stop bile bitiremez diyorlar)

[MEDIA=youtube]RLZTGpRpLkU[/MEDIA]

[MEDIA=youtube]RLZTGpRpLkU[/MEDIA]
    Son düzenleyen niceboysss, 19-Ekim-2017 saat 01:27. Sebep: Video

Member donzaza Üyenin Avatarı
    Yakıt pompası olabilir. 0 menzille dediğiniz depo bitmeye yakın gittiyseniz yakıt pompası depo bittiği zaman zarar görebiliyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    2003 vw bora 1.6 (kullanilan)
    2013 bmw 116d (fabrikadan beklenen)

Member
    donzaza tesekkür ederim benimde ihtimalde olsa o gecti audi a3 lerde aynı sorunu yasayanlar varmı arkadaslar

Member donzaza Üyenin Avatarı
    Alıntı niceboysss Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    donzaza tesekkür ederim benimde ihtimalde olsa o gecti audi a3 lerde ayný sorunu yasayanlar varmý arkadaslar
    Benim de başıma bir kere yakıt pompasından ötürü gelmişti 2003 vw borada. Arka koltuğun altında yakıt deposunun oraya sert bir cisimle vurunca titreşim bazen pompayı harekete geçirebiliyor. Bende geçirmişti baya kurtarıcı olmuştu son sözü servis söyleyecektir tabi

2003 vw bora 1.6 (kullanilan)
    2013 bmw 116d (fabrikadan beklenen)

Member
    donzaza Konunu okumustum gecmiş olsun bugun elektrikci getirdm denemeler yaptı yok dedi mars sarj akü hic bir problem yok muhtemelen ya kaza anında kendini korımaya alıyor yada yakıt pompasi( audi yol yardim da anlattiklarima istinaden video yu görmeden yerinde onarim yapamayız cekilecek incelenecek dedi umarim sendeki gibi yüksek rakamlara cikmayiz 10 gün önce bitti garanti iyi niyetten sayarlar 150 tl gibi işcilik veririz��

Member
    benim A3 en son çekiciyle marş sorunu yüzünden gitmişti Doğuş otoya.25-30 sn marş basıyordu.bazen hiç çalışmıyordu.enjektörler değişti beyin yeniden kodlandı vs ama olmadı.aracı satıp BMW almama sebep olan nedendir bu.
    aracı sattıktan sonra araştırmalarım sonucu şamadıranın içindeki yakıtı basan motorun kronik vw arızası olduğunu öğrendim.bence bunu bi kontrol ettirin derim.

Member
    zgr_brs hem bilgilendirme için tesekkürler hemde teselli için bugun baya bir tekmeledim koltuk altındaki pompayı ama yinede hic bir ilerleme olmadi inşallah iyi niyetle hallederiz