Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar Selam,

Aracımı satıyorum henüz sahibinden.com a ilan açmadım. Aracı bilen birine gitmesini isterim. Şuan için forumda paylaşıyorum.

2015 BMW F10 520i luxury/special edition olarak geçen model. Borunsan Oto, 2015 yılında bu donanıma sahip araçtan sınırlı sayıda getirdi.

Metalik Safir siyah, 47.000 Km de Kaza ve Boya Yoktur.

Aksesuarlar:

Navigasyon, Hayalet gösterge, Nappa kahve rengi deri döşeme, Nappa deri konsol, Elekt ve hafızalı ön koltuklar, 14 ayarlı Comfor koltuk, Ön Koltuk Isıtma ve Soğutma, Elekt arka- manuel yan perdeler,Elekt bagaj kapağı, Parlak ahşap iç trim, Connected drive ve uzaktan bağlantı fonk. , Piano black dış kaplama, Antrazit iç tavan, Güneş korumalı arka 3 cam, Akıllı Tel bağlantısı,Harman Kardon ses sistemi vs.

Extra:
    Kw StreetComfort Coilover
    BMW individual Direksiyon Trim

Soru için özelden mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler
    Eklenen Resimler

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Maşallah çok güzel bir donanım fiyat ne düşünüyorsunuz?
    2F2F Mazisi..

Teşekkürler. 215.000tl ümit bey ama ciddi düşünen arkadaşa yardımcı olurum.

Senior Member
    @designo
    Hayırlı satışlar.G30 mu geliyor yerine ?

Coil çok düşürmüş arabayı,çok sert oldu mu ?Tavsiye eder misiniz ?
    (ek)sh

Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @designo
    Hayırlı satışlar.G30 mu geliyor yerine ?

Coil çok düşürmüş arabayı,çok sert oldu mu ?Tavsiye eder misiniz ?
    Çok düşük değil ön -25mm arka -20 gibi ayarlı resimde çamurluk kapanınca öyle görünüyor sanırım günlük kullanımda sıkıntı yok tümsekte falan.

Sertlik güzel ben memnunum kw nun street comfort olduğu için yay zaten daha esneyen. Amortisörde de sertlik ayarı var ben yumuşakta kullanıyorum ancak yol tutuş çok çok iyi std a göre böyle bile.

Şuan için bir araç alımı yapmıcam inşallah seneye yaza.

Senior Member
    Alıntı designo Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok düşük değil ön -25mm arka -20 gibi ayarlı resimde çamurluk kapanınca öyle görünüyor sanırım günlük kullanımda sıkıntı yok tümsekte falan.

Sertlik güzel ben memnunum kw nun street comfort olduğu için yay zaten daha esneyen. Amortisörde de sertlik ayarı var ben yumuşakta kullanıyorum ancak yol tutuş çok çok iyi std a göre böyle bile.

Şuan için bir araç alımı yapmıcam inşallah seneye yaza.
    Hayırlısı olsun şimdiden,F10 için özellikle kafadan çok kolay bırakıyor virajlarda diyorlar ?Sizde aynı şeyden ötürü mü yaptırdınız ?

Belki resimde öyle çıkmış olabilir.
    (ek)sh

Senior Member
    Çok güzel , aksesuarları dolu dolu bir araç. Vaktiyle bende special edition'a niyetlenmiştim , daha sonra SUV'ye kaydık tercih olarak. Alana hayırlı olsun.

Std Amortisörlerle aracın limitlerini denemedim kafadan kayma olayını bilemiyorum. Çamurluk arası açıklıkta biraz gözümü tırmalıyordu ondan coil koydum.

Alıntı UzTdi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok güzel , aksesuarları dolu dolu bir araç. Vaktiyle bende special edition'a niyetlenmiÅŸtim , daha sonra SUV'ye kaydık tercih olarak. Alana hayırlı olsun.
    Teşekkürler. Bende aksesuarından ötürü bu aracı tercih ettim çünkü içeri de cidden hem kalite hissiyatı yüksek hemde donanımlar keyif verici.

Junior Member
    Hayırlı satışlar