Member
    Alıntı Efe. Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2013 1.16i mi sattim 1 ay oldu girtlak dolu blackedition di arkadasin bahsettigi bel desteklk recaro koltuk xenon geri grous sunroof falan. O paraya m paket diye almayin bence, yeni kasadan alin. Ve ben onermiyorum 1.87 boyum var arabada rahat edemiyordum ve benim arkama kimse oturamiyordu yeni kasadada farkli olucagini sanmiyorum. 2013-14 3 serisi bakin bence
    316i lerden bahsediyorsunuz değil mı? Onlarada bakıyorum ama motorundan şüpheliyim 1 serisine 136 beygir yeterlidirde 3 serisine az değil mi sizce

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    audi a3 sedandan önce 116i makyajsız kasadan vardı.1 serisi arkası A3 ten dar ve basık biraz.bilginiz olsun.Şu an 320i ED aldığıma çok memnunum.170 hp nin gücü yeri geldiğinde yeterli bana göre.yakıta gelince aldığımda çok yakar vs dediler ama karmada ortalamam 6,9 lt.bu arada benim aracım sportline makyajlı kasa.1 de ses sistemi kötü olduğu için 3 serisinde Hi-fi li aldım.Recaro koltuklar var suni deri fakat önermem yazın sırtımı su gibi yapıyor.M koltuk yada kumaş daha iyi bence.

Member
    Alıntı zgr_brs Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    audi a3 sedandan önce 116i makyajsız kasadan vardı.1 serisi arkası A3 ten dar ve basık biraz.bilginiz olsun.Şu an 320i ED aldığıma çok memnunum.170 hp nin gücü yeri geldiğinde yeterli bana göre.yakıta gelince aldığımda çok yakar vs dediler ama karmada ortalamam 6,9 lt.bu arada benim aracım sportline makyajlı kasa.1 de ses sistemi kötü olduğu için 3 serisinde Hi-fi li aldım.Recaro koltuklar var suni deri fakat önermem yazın sırtımı su gibi yapıyor.M koltuk yada kumaş daha iyi bence.
    Biraz daha bütçem olsa tartışmasız 3 serisi alırım ama maalesef 1 e yetiyor benim simdi düşündüğüm makyajlı öne edition 1 serisi mi yoksa önceki kasanin m sportu mu ?

Member
    Alıntı Aybars Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Biraz daha bütçem olsa tartışmasız 3 serisi alırım ama maalesef 1 e yetiyor benim simdi düşündüğüm makyajlı öne edition 1 serisi mi yoksa önceki kasanin m sportu mu ?

Makyajlı kasa her zaman iyidir.bende makyajsız M paketli 3 almaktansa makyajlı sportline 3 aldım
    Son düzenleyen zgr_brs, 12-Eylül-2017 saat 11:16.

Senior Member
    Alıntı Aybars Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    316i lerden bahsediyorsunuz değil mı? Onlarada bakıyorum ama motorundan şüpheliyim 1 serisine 136 beygir yeterlidirde 3 serisine az değil mi sizce

1 serisine de 3 serisinede bence yetmiyor gunumuz turkiyesinde cok performans aramamak lazim bence. Ve 1 serisine karar vermissiniz anladigim kadariyla eski kasadansa makyajli olani tercih edin . Ve araba hakkinda soylebiliceklerim, kesinlikle yakit tuketimi cok eskisinde, bide ses sisteminin cok kotu oldugunu dusunuyorum. Alirken bunlarida dikkate alin

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Makyajlı kasa alın
    2F2F Mazisi..

Member
    Alıntı Efe. Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1 serisine de 3 serisinede bence yetmiyor gunumuz turkiyesinde cok performans aramamak lazim bence. Ve 1 serisine karar vermissiniz anladigim kadariyla eski kasadansa makyajli olani tercih edin . Ve araba hakkinda soylebiliceklerim, kesinlikle yakit tuketimi cok eskisinde, bide ses sisteminin cok kotu oldugunu dusunuyorum. Alirken bunlarida dikkate alin
    Yakıt konusunu bilmiyorum sizce kaç yakar ? Ses sistemi konusunda hem fikirim sizinle ya ses sistemli 1 serisi bulacağım yada aldıktan sonra ben taktırcam.

Senior Member
    Ben sakin kullanan biri değildim arabada daral geldiği için ama sureklı makas atan deli divane gibi kullanan biride değildim. Bos yolda basıyordum sadece ve izmirli olduğum için daha rahat yuksek hızlarda kullanabiliyordum. Benimkini 50binde sattim, ortalama 11.8 di. Bir arkadasimla ayni anda almistik araclari, onunda 116isi vardi ve asiri sakin kullanir onunde 7.8di satarken.

Buda benim arac,

İlan No: 471407188
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71407188/detay

Bence makyajlisindan al kesinlikle ve sonradan takilan hifi ses sistemi var. araci satmasam bende taktiricaktim