Senior Member Rs6 Üyenin Avatarı
    Scuba Blue - Black
    150 HP / 250 NM
    Ambiente

FİYAT: 135.000 TL
    TAKAS: Sadece araç ile
    İLETİŞİM: Başar Başaran - DM ile ulaşım sağladığınızda telefon numaramı iletirim.

2015 model 17.xxx kilometrede olan aracım, Mart 2016 Bursa - Doğuş Otomotiv çıkışlıdır. İki yıllık garantisi vardır ve devam etmektedir.

Standart ACT motordur. Yakıt ekonomisi için iki silindiri kapama özelliğine sahip olan güncel bloktur. 8V kasanın ikinci makyajlı Ultra modelidir. Xenon Plus ile gelmektedir. S-Tronic standart şanzımandır.

Herhangi bir kazası, vuruğu ya da değişini yoktur. Park halinde meydana gelmiş, lokal çizikler bulunmaktadır. Bunu destekleyen Ekspertiz raporu 05 Temmuz 2016'da yapılmıştır.

2016 - Mart ayı içerisinde Eröz Otomotiv'de boya koruma ile kaput filmi yaptırılmıştır.

RSA'da VAG-COM uygulaması ile gizli özellikler açılmıştır. Bu uygulama ile kadran selamlama, amerikan parklar, geri vites şablonu ve yağ sıcaklığı gibi özellikleri aktif edilmiştir.

2016 - Kasım ayında Okan Baycu tarafından orta susturucu iptali (krom düz boru), spor son susturucu ile aktif dörtlü çıkış egzoz bulunmaktadır. Orijinalleri durmaktadır. Aşırı sınırlara ulaşmayan, hoş bi' sese sahiptir.

21 Şubat 2017 tarihinde bakıma girip, 15.000 bakımı yapılmıştır. Yağı, filtreleri, balataları güncellenmiş. Ayrıca serviste Sonax ürünleri ile detailing yapılmıştır. İç, dış, tente ve jantlara yapılan ayrı temizlik üzerine ikinci boya koruma uygulanmıştır.

KaStyle'da on lip ile aynalar 3M gümüş folyo ile kaplan olup Votex marka piano black bagaj spoileri ile smoke stop uygulaması yapılmıştır.

Lastik basınç uyarısı, yer tasarruflu yedek lastik, rüzgar kesici manuel spoiler, ısı yalıtımlı camlar, park sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, start-stop, dinamik süspaniyon, yokuş destek asistanı (...) gibi 8V'de standart gelen donanımlarla birlikte Ambiente paketi ile konfora odaklı; dört kollu otomatik direksiyon, ön koltuk ısıtmalar, bluethooth, cruise control, MMI, 17" 5xV jantlar, far temizleme, home-coming, katlanır-elektronik- ısıtmalı dış aynalar, LED stoplar, ışık paketi (...) gibi donanımları mevcuttur.

Plaka verilmeyecektir.

Daha fazla fotoğraf ve detay için tıklayınız.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    iyi satışlar dilerim geçen hafta ilanlar arasında tesadüfen görümüştüm aracınız temiz duruyor
    2F2F Mazisi..

Junior Member
    Sanırım Sattınız yada satmaktan vazgeçtiniz nerdeyse hergün aracınızı ziya gökalp caddesinin köşesinde görüyorum

Junior Member
    Merhaba araç hala satılık mı ?

Junior Member
    konu açamıyorum mesaj sınırı yüzünden aynı araçtan elide bulunana var mı acaba ? yada biri benim adıma konu açabilir mi ?