Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe

Senior Member
    hayırlı olsun güzel günlerde binin.
    ben de 2 senedir düşünüyorum ama performansından dolayı biraz çekincelerim var
    hala çok beğendiğim bir araç.

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    hayırlı olsun güzel günlerde binin.
    ben de 2 senedir düşünüyorum ama performansından dolayı biraz çekincelerim var
    hala çok beğendiğim bir araç.
    Çok teşekkür ederim. Performansı ile ilgili yorum yapabilmem için erken ama konforu konusunda BMW 116i'den daha iyi olduğu muhakkak. Özellikle yüksek seste müzik dinlemeyi seven birisi olarak BMW'de bu zevki alamıyordum. Çok vasat bir ses sistemi vardı O'nun. Bunda oldukça tatminkar. Ayrıca donanım olarak ta BMW'den fazlaları var. Aslında ben 316i ye geçmeyi düşünüyordum ve bir tane de temiz kazasız düşük kilometreli bir araç bulmuştum. Ancak aynı fiyatta bu aracı görünce kafam karıştı. 116'yı almadan önce de C180 Coupe'a niyetlenmiş hatta kaparo verip son anda almaktan vazgeçmiştim. Bu sefer tercihim bundan yana oldu. Umarım tercihimden memnun kalırım.

Senior Member
    muhakkak memnun kalırsınız. 316i yerine ben de c coupe tercih ederdim.
    ses sistemi konusunda da katılıyorum. eski 118i aracımda standart ses sistemi vardı. hi-fi retrofit yaptırmıştım, biraz iyi düzeye gelmişti.
    şimdiki aracımda da harman kardon var. gayet iyi bir sistem fakat aracı satma düşüncesindeyim.
    hala aklımda c180 veya c250 coupe var acaba c'nin standart sistemi bundaki harman kardon ayarında mı merak ediyorum doğrusu. (2 serisindeki harman kardon 12 hoparlör 360 watt)

Senior Member
    Hoş geldiniz, Samet beye kaydınızı yaptırabilirsiniz.
    @summit
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member
    @Monza
    ben de her an kayıda gelebilirim

Senior Member
    Hayırlı olsun,bence araba daki tüm yazıları sökün.Yazısız merso herzaman daha asil...
    C63 filan aman,aman...
    (ek)sh

Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun,bence araba daki tüm yazıları sökün.Yazısız merso herzaman daha asil...
    C63 filan aman,aman...
    C63 yazısını da söktüreceğim, homur homur homurdayan egzostu da ! İnsanlar gürültüsüz konforlu bir araç içinde güzel güzel müzik dinleyerek keyifle yol almak varken neden o gürültüyü dinlerler hiç anlamıyorum. Üstelik çevredeki araçlara karşı da utandırıcı bir durum ! Mevcut egzost el yapımıymış isteyen olursa (Meraklısı varsa) satabilirim.

Araca cam filmi (Çok koyu olmayacak. 1 numara yeterli olur) ve seramik kaplama yaptıracağım. Başka da yapılması gereken bir şey olduğunu zannetmiyorum. Bir de tecrübeli arkadaşlara sormak isterim panoramik tavan camının rengi bana biraz açık geldi. Bizim Audi Q5'in cam tavanı daha koyu renkli (kahverengi tonunda) bununki ise hafif füme gibi ama bir derece daha koyu olsa daha fazla ısı yalıtımı sağlar mıydı acaba diye düşündüm. Oraya da 1 numara film yaptırsak uygun olur mu acaba?

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hoş geldiniz, Samet beye kaydınızı yaptırabilirsiniz.
    @summit
    Teşekkür ederim Umarım ilerleyen yıllarda E250 Coupe ile Mercedes kullanıcısı olmaya devam ederim. İdealimdeki araçlar listesinde 1. sırada yer alıyor

Senior Member
    Cam Filmi olarak, ön cam hariç, panoramik tavan dahil, 3M Crystalline CR40 uygulamanızı tavsiye ederim, hem çok koyu olmaz, hem de çok etkili ısı yalıtımı sağlar.
    You Tube'ta videolarını inceleyebilirsiniz.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Güle güle kullanın güzel bir araç çok fark olmasa çerçevesiz camlar c stunu güzel duruyor.
    2F2F Mazisi..