Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    ilk teaser video..

2F2F Mazisi..

Guzel reklam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member designo Üyenin Avatarı

Yine bir Audi klasiği olarak teknoloji inanılmaz, tasarım vasat. A3 sedan görünümlü A4'ten sonra A6 görünümlü A8. Neden bu arabaları iyice efemineleştirip küçültmeye çalışırlar anlamadım...
    B8 2.0TFSI quattro S-Line -06KA3106- SOLD
    CTS BorgWarner K04, CTS catch can, Mahle/IE internals, IE intake manifold, APR Carbonio CAI, AEM water/meth, Magnaflow cat, SuperSprint S4 catback, Forge FMIC, Forge BOV, R8 coils, NGK iridium plugs
    D4 SWB 3.0TFSI quattro -06KT782-
    ASS supercharger&crank pulley, CES Valvetronic 2x90mm, K&N E-2999,
    R8 coils, NGK iridium plugs, AEM water/meth, more coming soon

Senior Member
    Tasarım, teknoloji ve diğer her alanda her anlamda yeni nesil Audi'lere öncülük edeceği, çok önemli bir segmentte yarışan yeni A6'nın da nasıl olacağını ortaya koyacağı için Audi'nin geleceği adına çok önemli bir model.

Merakla bekliyoruz.
    2015 BMW 730i
    2016 Volvo XC90
    2015 Audi A7 TDI Quattro
    2011 BMW 640i Convertible
    2009 Audi A4 1.8T

Aynen herkes bencede yeni Audi A6 'yı bekliyor.

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Bu süspansiyon sistemi Mercedes S serisinde de var. Önde bir kamera ile yolu devamlı tarayıp mevcut yol koşullarına göre Amortisörler tepki veriyor. Sistem ona çok benzer, Audi üzerine birşeyler koydu ise bilemiyorum ama yeni olarak şaşırtacak bir yönü yok.

Teaser şeklinde yavaş yavaş araç detayları geliyor bakalım yeni olarak başka bir teknoloji görünecekmi
    Son düzenleyen designo, 03-Temmuz-2017 saat 20:08.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    S serisinden 5 sene sonra çıkan rakibinden daha fazlasını bekliyorum.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Audinin teknoloji olarak bir üstünlüğü olduğuna katılmıyorum sadece daha caf caflı şeyler yapıyolar kadranda navigasyon gibi. Bu süspansiyon sistemini s tanıtalı kaç sene oluyo bari biraz üstüne düşünüp farklı bir reklam yapsalardı mercedes bir reklamda aynı şekilde içecekle diğerinde tavuklarla yapmıştı reklamını... ayrıca a4 ve a5 ten sonra a6 dan benim hiç umudum yok. 2009 da a5 çıktığından beri hiç sınıfında kafaya oynicak bir araç çıkarmadı sanırım. A3 hb ve sedan hariç belki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Audinin teknoloji olarak bir üstünlüÄŸü olduÄŸuna katılmıyorum sadece daha caf caflı ÅŸeyler yapıyolar kadranda navigasyon gibi. Bu süspansiyon sistemini s tanıtalı kaç sene oluyo bari biraz üstüne düÅŸünüp farklı bir reklam yapsalardı mercedes bir reklamda aynı ÅŸekilde içecekle diÄŸerinde tavuklarla yapmıÅŸtı reklamını... ayrıca a4 ve a5 ten sonra a6 dan benim hiç umudum yok. 2009 da a5 çıktıÄŸından beri hiç sınıfında kafaya oynicak bir araç çıkarmadı sanırım. A3 hb ve sedan hariç belki.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılıÄŸıyla gönderildi
    Tapatalk üzerinden yazılan mesajlar Türkçe karakter sorunu nedeniyle hiç okunmuyor! Admin'lerin bu konuya bir el atması lazım.
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe