Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Alınacak birşey yok aslında doğruları yazıyoruz.Ama onlarıda anlıyorum bir dünya para veriyor adam arabaya,araba da türlü türlü kronik sorunlar var ve neyazıkki çoğunda var.Bu duruma Mb el atması lazım ama atmıyor.
    Ben F10 dan önce C bakıyordum,200 mü 180 mi derken,200 hakkındakileri okuduktan sonra varsın yaksın demiştim.Ama kısmetimizde yokmuş ayrı konu...
    Bu sorunların üstüne bir de çok pahalı araba. Aynı paraya 318d var. Kütür kütür gidiyor o çok daha mantıklı.
    Kısmet abi F10 çok yakışıklı araba hala aklımı çeliyor.

Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu sorunların üstüne bir de çok pahalı araba. Aynı paraya 318d var. Kütür kütür gidiyor o çok daha mantıklı.
    Kısmet abi F10 çok yakışıklı araba hala aklımı çeliyor.
    Ben sen yaşlarda olsam gene 318 düşünebilirdim ama çok para,ona o parayı vermem.F10 ideal bir araç ve yeterli.Bence satarsan C'yi düşünebilirsin.Gerçi pek sıfır kalmadı galiba ama araştırsan gene vardır...
    (ek)sh

Ben sen yaşlarda olsam gene 318 düşünebilirdim ama çok para,ona o parayı vermem.F10 ideal bir araç ve yeterli.Bence satarsan C'yi düşünebilirsin.Gerçi pek sıfır kalmadı galiba ama araştırsan gene vardır...
    Yok bu paralar zaten hayatta verilmez sıfır alanlar için diyorum. F10 alırsam special edition alabilirim onu da bulabilirsem.

Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok bu paralar zaten hayatta verilmez sıfır alanlar için diyorum. F10 alırsam special edition alabilirim onu da bulabilirsem.
    Sen niyetlendin ozaman, C'yi satma işine...
    (ek)sh

Sen niyetlendin ozaman, C'yi satma işine...
    Yok abi benim arabayı satmam çok iyi denk geldi bana bayi arabalarındam çok farklı olduğu için memnunum. Abime alırsak değişirim arada bir

Senior Member
    Bukadar derin girmeyeyim dedim Hüseyin ...
    Eline sağlık,güzel özetlemişsin...
    Sağol abi teşekkür ederim.

Benim çevremde C200d'ü olan kim varsa sattı bu sorunlardan dolayı. Genelde hor kullanılmış yüksek kilometre olduğu için 2el'i de zannedildiği kadar iyi değil. Baya fiyat kırıyorsun satmak için.

Gerçek Mercedes'ci C200d almaz zaten, motor kodu R9M

Dizel şart ise M Plus 318d alınabilir. Fiyatları uygun.

Member
    1 haftaya kadar alıyorum, günceldir , bu arada 520 i de düşünebilirim, görüşlerinizi bekliyorum 1.6 a ya kadar
    ALMANLAR MERCEDES VE BMW Yİ SATMAK İÇİN AUDİYİ BİNMEK İÇİN YAPARLARMIŞ Hidden Content