Member
    arkadaşlar özel bir durumumdan dolayı 1.6 cc ye kadar olan araçlarda ötv ödemicem, daha önce a3 sportback araçlar kullandım audiye ilgi alakam çok fazla,şu anda vw cc kullanıyorum. cc çok güzel bi araç ama yakıt artık sıkmaya başladı, mercedes c200d düşünüyorum ama hem forum sayfalarında hem youtube kanalında bir arkadaş yüksek süratlerde aşırı esneme yapıp güven vermediğinden bahsediyordu. Diğerleride malum benzinli, tavsiyeniz ne olurdu a5 veya bmw4 serisi de düşünülebilir. 5 yıl boyunca satamayacağımdan kararsız kalıyorum, iyi bi tespitte bulunmam lazım,bizatihi kullanan arkadaşlar bu üç aracın ortalama yakıt tüketimleri ve artı eksiklerini yazarsa sevinirim
    ALMANLAR MERCEDES VE BMW Yİ SATMAK İÇİN AUDİYİ BİNMEK İÇİN YAPARLARMIŞ Hidden Content

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Yüksek süratte esnemeden kastınız nedir? İlk defa duydum da.

Dizel olması çok önemli mi?

Member
    valla ben ilk defa duydum, yol tutuşunun iyi olmadığını anlatmaya çalışıyor. kaza atlattıklarından falan bahsetmiş mbclub forum sayfasında ve bmwcinin gözünden c200d youtube bi video var orda da aynı konuya değinmiş,

Yok çokta önemli değil, güvenlik daha önemli çok sert kullanan biri değilim, cc de ortalamam 7.5 muhtemelen a4 yakın değerler yakalarım, ama mercedesin değerlerini de merak ediyorum
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yüksek süratte esnemeden kastınız nedir? İlk defa duydum da.

Dizel olması çok önemli mi?
    Son düzenleyen filintax, 25-Mayıs-2017 saat 18:00.
    ALMANLAR MERCEDES VE BMW Yİ SATMAK İÇİN AUDİYİ BİNMEK İÇİN YAPARLARMIŞ Hidden Content

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    @flintax Toplamda 5 farklı motor, jant ve süspansiyon kombinasyonlarında 7 adet W205 kullandım, test ettim. Aralarında yukarıdaki araçla birebir aynı olanı da vardı. Buraya detaylı bir şekilde yazarsam biraz kafanız karışabilir. Bu arkadaşın yorumuna katılmıyorum öyle kaza yaptıracak cinsten kötü bir yol tutuşu kesinlikle yok.
    Gelelim asıl soruya, ben olsam direk F30u elerdim. Seneye yeni kasası geliyor. 5 sene satamayacağınız için 4 sene eski kasa bir araca binmek istemezsiniz. Ayrıca iç kalitesi A4 ve Cye göre geride.
    A4 ile C arasında kalırsanız gidin test edin ona göre karar verin. Başta ön çeker ve stronic olmasından dolayı ben tercih etmezdim. Ama içi kaliteli sade bir tasarımı var.
    Cde ise kesinlikle benzinli tercih edin.
    Bu arada ÖTVden muaf arkadaşlar genelde özel sipariş veriyorlar. Siz böyle birşey düşünüyor musunuz?
    Son düzenleyen summit, 25-Mayıs-2017 saat 18:30.

Member
    evet doldurabildiğim kadar doldurmak istiyorum.2018 de C ninde makyaj iyeceği söyleniyor

Junior Member
    Evet c serisi 2018 Mart makyaj görecek.Muhtemelen yeni dizel motorlar olabilirmiş.Mevcut dizellerden mercedes forumunda şikayet çok fazlaydı.Benzinli için genelde memnuniyet var.Ayrıca benzinliler artık 9 gtronic gelmeye başladı.
    F30 seneye kasa değiştiriyor. Bence boşa para vermek olur .

Bende 2 ay önce F30 sattım, c almaya niyetlendim ama açıkçası okuduklarımdan ve makyaj görecek olmasından dolayı yeni A5 1.4 tfsi aldım.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Tekerlekli sandalye kullanıyorsanız A4 Avattan başka düşünmeyin eğer kullanmıyorsanız Bende mercedes C derim, VAG grubu kullanıyormuşsunuz size farklı gelir.
    C makyaj yicek 3in yeni kasası seneye gelecek en güncel kasa şuan A4.
    2F2F Mazisi..

Member
    yakıt oranınınız nedir a5 te.

yakıt oranı nedir a5 te ? sportback mi?
    Alıntı Atb76 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Evet c serisi 2018 Mart makyaj görecek.Muhtemelen yeni dizel motorlar olabilirmiş.Mevcut dizellerden mercedes forumunda şikayet çok fazlaydı.Benzinli için genelde memnuniyet var.Ayrıca benzinliler artık 9 gtronic gelmeye başladı.
    F30 seneye kasa değiştiriyor. Bence boşa para vermek olur .

Bende 2 ay önce F30 sattım, c almaya niyetlendim ama açıkçası okuduklarımdan ve makyaj görecek olmasından dolayı yeni A5 1.4 tfsi aldım.

Member
    C benim için önplanda, dizel olması ayrı bi güzellik
    ( endişelerm yok değil) e serisine bile baktım ama yaşım 35 sporcu bi kişiliğim var bana gitmez, c cabriolet falan çok göze batar 2.çocuk falan olursa aile arabası sıkımtı yaşarım. kararsızlık işte ��
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tekerlekli sandalye kullanıyorsanız A4 Avattan başka düşünmeyin eğer kullanmıyorsanız Bende mercedes C derim, VAG grubu kullanıyormuşsunuz size farklı gelir.

Member
    C benim için önplanda, dizel olması ayrı bi güzellik
    ( endişelerm yok değil) e serisine bile baktım ama yaşım 35 sporcu bi kişiliğim var bana gitmez, c cabriolet falan çok göze batar 2.çocuk falan olursa aile arabası sıkımtı yaşarım. kararsızlık işte 😀
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle