Junior Member snntspnr Üyenin Avatarı
    Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere vcds kod ile makinelerde bulunan gizli özellikler aktif oluyor. Bunu kabloyu alıp kendisi yapan arkadaşlar var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Junior Member
    Yapılır. Yaparsın. Ama ne yapmak istiyorsun?

Amerikan park
    Sinyal şekilleri
    Ve bir kere kumandaya bastiğim da çamların kapanması

Senior Member Muss@ Üyenin Avatarı
    Bende var, her şeyi kendim yapıyorum
    Audi A4 B8 2.0 TFSI Quattro S line S tronic // APR Stage 2 - 290 HP/470 NM - OEM Çift Susturucu Egzoz & Difüzör - OEM 3.0 TDI FMIC - Spor Katalizör (HFC) - RS4 Ön Panjur

Alıntı Muss@ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende var, her şeyi kendim yapıyorum

Peki usta bu sorun neden ?

Junior Member
    aracında büyük ihtimalle "44-Steering Assist" Modülü yok. sen kendin seçip giriyorsun.

yani resimden bakarsan,
    http://imgur.com/c0r40i0

"Common" Sayfasındaki modüller aracında yüklüdür "44" nolu modül orda yoksa yoktur zorlama . yani "Chassis --+ 44-Steering Assist" ten girmeye çalışıyorsun büyük ihtimalle yüklü olmadığı araçta o modül olmadığından erişemiyorsun.. Ha yüklenirmi Yüklenmez, oradaki her modül bir "kontrol cihazına" bağlıdır. önce o sistemi kurman gerekir. o da çok masraflı uzun ve komplike olacaktır.

Direksiyon ile ilgili ne sıkıntın var araç model ve yılın nedir. 1N1 , 1N3 Servotronic araçlarda vs 44-steering assist yoktur. çünkü bunlar mekanik direksiyon sistemleri . yeni nesil "Drive Select olan" 1N7 vs tam elektronik sistemlerde vardır 44 nolu modül.

edit: sorun 10- Park / Steer assist te 44 değil.
    Son düzenleyen grkmspr, 23-Mayıs-2017 saat 07:33.

Alıntı grkmspr Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    aracında büyük ihtimalle "44-Steering Assist" Modülü yok. sen kendin seçip giriyorsun.

yani resimden bakarsan,
    http://imgur.com/c0r40i0

"Common" Sayfasındaki modüller aracında yüklüdür "44" nolu modül orda yoksa yoktur zorlama . yani "Chassis --+ 44-Steering Assist" ten girmeye çalışıyorsun büyük ihtimalle yüklü olmadığı araçta o modül olmadığından erişemiyorsun.. Ha yüklenirmi Yüklenmez, oradaki her modül bir "kontrol cihazına" bağlıdır. önce o sistemi kurman gerekir. o da çok masraflı uzun ve komplike olacaktır.

Direksiyon ile ilgili ne sıkıntın var araç model ve yılın nedir. 1N1 , 1N3 Servotronic araçlarda vs 44-steering assist yoktur. çünkü bunlar mekanik direksiyon sistemleri . yeni nesil "Drive Select olan" 1N7 vs tam elektronik sistemlerde vardır 44 nolu modül.

Hocam pm attım bakarmısın?