Junior Member
    selam arkadaşlar,

yurtdışındayım rusyada Audi a4 2009 aracım var. Sıkıntı aracın tüm ön düzeni yıpranmış usta tüm salıncakların değişmesini söyledi.
    Hatta ustaya gitmem sola sağa dönerken lastikten gıcırtı gelmesiyle başladı. Serviste gördük ki AKS körüğü yırtılmış yağ vs akmış içine binbir pislik su vs girdiğinden ses yapıyor.
    Sorun şu ön salıncakların değişmesi gerekenler fiyat olarak çok pahalı;
    Çin Rusya yakın olduğundan adını hiç duymadığmız onlarca çin malı ürünler var. Türkiyedeki çoğu marka yok.

Çin mallarını eledim geriye türkiyeden TEKNOROT kaldı, birde STELLOX diye bir marka (Sadece rusya pazarına satış yapıyormuş alman malıymış hiç inandırıcı gelmedi kesin fabrikası çindedir felan diye düşünüyorum) o yüzden Türk malı kalitelidir diye. teknorota yöneldim ancak bu marka hakkında hiç yorum görmedim. koca internette 1 kişi kötü demiş 1 kişi iyi okadar.

Sonuç kullananlarınız varmı . nasıldır. ? Bide aracı 4 ay sonra satıp Türkiye ye döncem o yüzden pahalı bir şeyler bakmıyorum ama kaliteli de olsun tabi.

epi topu 5 parça sıkıntılı dedi. 5 parçanın toplam fiyatları şu şekilde

VAG marka 3250tl
    TRW 830tl (aslında en uygunu ama arabayı 4 ay sonra satcam ve çok masraf yaptım bu araca)
    STELLOX 450tl
    TEKNOROT 400tl

diğer çin mallarıda 350-400lira arası.

Junior Member
    Kendim cevap veriyim madem cevap yok.

Rus sitelerinde araştırdım. yaklaşık 20-25 yorum okudum. Herkes çok memnun. Özellikle adamlar Türk malı olması, Türklerin araba fabrikaları olan, ürünlerinde avrupa standartlarında olduğunu düşündüklerinden her türlü Çin malından iyidir diye bir benimseme mevcut. Fiyat performans olarak gayet uygun.

5 kişi de fiyatı çok iyi ama kullanım ömürleri düşük diye şikayet etmiş.
    Son düzenleyen grkmspr, 17-Mayıs-2017 saat 06:41.