Junior Member
    Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce hayırlısıyla A4 2011 1.8 Tfsi modelini aldık. Araba inanılmaz konforlu herşeyiyle hayran bıraktı kendine. Size basit bir soru sormak istiyorum dikkatimi çekti diğer araç fotoğraflarına bakarken. Orta konsolda yer alan bardaklık var ve benim aracımda bunun kapağı yok. Diğer araçları incelerken gümüş gri bir kapak gördüm acaba hepsinde var mı yoksa Sline a özel birşey mi bu? Eğer hepsinde varsa nereden bulabilirim? Daha net anlaşılması için fotoğraf yüklüyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar herkese.
    Eklenen Resimler

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    O bardaklık kapagı değilde sigara küllüğünün kapagı bence.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Junior Member
    Hocam peki ya nereden satın alabiliriz çok aradim internette bir türlü bulamadım

Member
    audi yeni araçların tümünde geliyor sigara küllüğü.(Q2 de plastik kapaklı geliyor sanırım)
    bir arkadaşımda eski audi aracına bundan almak istemişti ama serviste 300 liraya yakın fiyatı vardı.3-5 ay önce benim aracın şase numarasından baktırmıştık.
    eğer küllük olsun kapaklı derseniz elimde sıfır passatın küllüğü var.(vw grubu ortak parça audiye oluyor)kapağı aluminyum değil.cüzi bi rakama veririm

Junior Member
    Merhaba; aynısını ki inşallah aynıdır aliexpresste buldum sipariş verdim bakalım gelince umarım beklediğim gibi çıkar.

https://tr.aliexpress.com/store/prod...743700662.html