Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı Barisy Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Merhaba , bence fiyat hasar görmüş araca göre yüksek değil epey yüksek. Geçtiğimiz haftalarda İzmir de beyaz vardı 2010 model , 74 bin km de ve 135 lira ilanı vardı. Muhtemelen daha düşük bir fiyata 1 hafta içerisinde satıldı. Hasarsız boyasız ve ilk sahibinden bir araçtı. İlandaki aracın km avantajı var sadede. Ben tt quattro 2009 kullanıyorum. Size tavsiyem 175 gibi rakamlar için biraz daha araştırma , bütçe ve sabır gösterip 2014-2015 Yeni kasa alın. Eğer bütçe ayırmak istemiyorsanız da temiz bir tt quattro alıp revo stg2 +downpipe + dumpvalve yapın. 4-5 bin tl maliyetle tts e yakın olur. Tabii ki tts , gerek motorda , şanzımanda daha farklıdır normal tt quatteodan , yürüyende de magnetic ride vardır. Yine de arada vereceğiniz fiyat farkını göz önünde bulundurmak gerekir.
    175 e yen kasa var ise ben bir tane daha hemen alırım nakit

Bu arada bu arabanın fiyatı yüksek ama o kadar da değil. İyi bir pazarlıkla alınabilir.

Kazasız olsaydı bu para kesinlikle ederdi. Sonuçta yeni TTS 350 bin TL şu an sıfırı. Bunu göz önünde bulundurmak gerek
    TT

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Bu arada bu arabanın fiyatı yüksek ama o kadar da değil. İyi bir pazarlıkla alınabilir.

Kazasız olsaydı bu para kesinlikle ederdi. Sonuçta yeni TTS 350 bin TL şu an sıfırı. Bunu göz önünde bulundurmak gerek
    350 ye veriyorlarmı ya geçen doğuşta kırmızı TT vardı 480 etiketi vardı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Member
    yani sonucta 320D ninde zamaninda sifiri 68 bin tl di simdi 250 binin uzeri , piyasa artiyor özellikle ikinci el piyasasida cok hizli bir sekilde ilerliyor isteyen istiyor rakamlari =) artik yuksek rakamlara sasirmamak lazim sifir clio 87 bin tl =)

Junior Member
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Biraz daha araştırma , bütçe ve sabır demişim mesajımda. 175 e yeni kasa alınır demedim. En son hatırladığım 210 lira gibi ilanlar görmüştüm belki halen duruyordur. Tabi eski kasa bile olda tts ile tt yi bir tutmamak lazım. Yine de ben olsam 190-200-210 zorlayıp yeni kasa bakardım o rakamlar için.

tolgasecki06
    Guest
    Eğer şu araç dediği gibi temizse bu tarz bir sey alip motoruna upgrade etseniz, elinizdeki bütçe ile güzel bir iş çıkar diye düşünmüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69819298/detay

BlackBerry PRIV cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member
    arac km den dolayi bu rakam isteniyor bence ama nekadar temiz nekadar az km olursa olsn bir ttse 160 tan fazla verilmemelidir bence

Member YSNN Üyenin Avatarı
    Fiyat cok fazla o arac icin.Yeni kasalarida gereksiz pahali ve cirkin tt nin bi olmamislik var aracta bircok kiside isinamadi zaten. Bence tts icin 130-140 i gecmeyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senior Member
    ben de aracı takipteyim de fiyatlar uçuk.
    tt quattroların eli yüzü düzgünleri 140 civarı.
    arabasını satmak isteyen yok sanırım

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    a5 isterse s5 olsun yine TT nin keyfini vermez. kesinlikle tavsiye etmem.
    TT

Junior Member
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    araç güzel ama genel olarak 2. el piyasasındaki tüm arabaların fiyatlarının şişirilmiş olduğunu düşünüyorum.
    tts hakkında genel olarak bilgi almak istiyorsanız da;
    2011 ve sonrası olanların tork değeri daha yüksek (280nm'den 350nm'ye çıkarıldı), haliyle biraz daha az tüketime sahipler. görsel olarak da sis kapakları değişik 2011 öncesine göre.
    kronik sorun olarak da benim forumlardan gördüğüm, şanzıman problemi
    Selamlar, 2011 sonrasi ve oncesi tts lerde tork farki yoktur, tts 2009 da cikti ilk kez ve 272 hp 350 nm tork olarak. Bi yanlisligi duzeltmek istedim.