Member selmankara Üyenin Avatarı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...y....fikrinizi alabilirmiyim arkdaslar...fikir verirseniz sevinirim

Senior Member
    araç güzel ama genel olarak 2. el piyasasındaki tüm arabaların fiyatlarının şişirilmiş olduğunu düşünüyorum.
    tts hakkında genel olarak bilgi almak istiyorsanız da;
    2011 ve sonrası olanların tork değeri daha yüksek (280nm'den 350nm'ye çıkarıldı), haliyle biraz daha az tüketime sahipler. görsel olarak da sis kapakları değişik 2011 öncesine göre.
    kronik sorun olarak da benim forumlardan gördüğüm, şanzıman problemi

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    araç güzel ama genel olarak 2. el piyasasındaki tüm arabaların fiyatlarının şişirilmiş olduğunu düşünüyorum.
    tts hakkında genel olarak bilgi almak istiyorsanız da;
    2011 ve sonrası olanların tork değeri daha yüksek (280nm'den 350nm'ye çıkarıldı), haliyle biraz daha az tüketime sahipler. görsel olarak da sis kapakları değişik 2011 öncesine göre.
    kronik sorun olarak da benim forumlardan gördüğüm, şanzıman problemi
    Çok teşekkür ediyorum...ilandaki araç 2012 model 22.000 de 3 parça lokal boya çizikten dolayı diye açıklama yapılmış bende uzun zamandır piyasadan uzağım.hani bu araç için ne olabilir mesela doğuş otoda geçmişi çıkarmı acaba...hayırlı geceler tekrar teşekkür ederim

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    Fiyat bence biraz yuksek geldi bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    34SMH25

Senior Member GU9595 Üyenin Avatarı
    Alıntı selmankara Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...y....fikrinizi alabilirmiyim arkdaslar...fikir verirseniz sevinirim
    Arabaya baktim gecen hafta sag on camurluk degismis kapi ve arka camurluk boyali araba cok temiz yeni arac aldiklari icin satiyorlar araci dogusta yaptirmislar tramer cikmiyor

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    fiyat yüksek. bir de değişeni olan arabaya niye ısrarla değişen yok yazılır anlamıyorum.

Bu arada siyah renk TT de evlattır. Çok zor satılıyor pazarlığı renge göre yapın derim.
    TT

Junior Member
    Merhaba , bence fiyat hasar görmüş araca göre yüksek değil epey yüksek. Geçtiğimiz haftalarda İzmir de beyaz vardı 2010 model , 74 bin km de ve 135 lira ilanı vardı. Muhtemelen daha düşük bir fiyata 1 hafta içerisinde satıldı. Hasarsız boyasız ve ilk sahibinden bir araçtı. İlandaki aracın km avantajı var sadede. Ben tt quattro 2009 kullanıyorum. Size tavsiyem 175 gibi rakamlar için biraz daha araştırma , bütçe ve sabır gösterip 2014-2015 Yeni kasa alın. Eğer bütçe ayırmak istemiyorsanız da temiz bir tt quattro alıp revo stg2 +downpipe + dumpvalve yapın. 4-5 bin tl maliyetle tts e yakın olur. Tabii ki tts , gerek motorda , şanzımanda daha farklıdır normal tt quatteodan , yürüyende de magnetic ride vardır. Yine de arada vereceğiniz fiyat farkını göz önünde bulundurmak gerekir.

tolgasecki06
    Guest
    Bence de yuksek fiyatı.

STV100-1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member
    Bu fiyata bu arabayı almazdım.Jantlar çok kötü buarada.
    (ek)sh

Herkese çok teşekkür ediyorum...araçtan vaz geçtim ama tts den değil bakacam artık