Member Dogu Üyenin Avatarı
    Öncelikler abilerim kardeşlerim hayırlı akşamlar diliyorum aracıma bu zaman kadar yaptıklarımı kısaca anlatıcam ve bunlar hakkında bir kaç yorum yapıcam sizin yorumlarınızda bekliyorum.

Öncelikle başladıgım yer cam filmi ve app plaka bunları yazmaya çokta gerek yok sanırım.

Sonrasında ise bir jant aşkı aldı gitti beni tabi bir yandanda coilover arayışı içerisindeyim rs6 jantlarının hastasıyım ama replika olması agır olması beni geriyordu ama girdim bi işe 18 janlarımı sipariş ettim.

Ama şunu söylemeliyim ki bir daha replika jant sittin sene almam biraz daha kullanıp elimden cıkarmayı düşünüyorum aracı yordugunu hissediyorum fazlasıyla. Jantları halletikten sonra maslaktaki malum firmayı aradım ve fiyat aldım coilover için bir cuma günüde gittim herşeyi konuşmamıza ragmen hiç bir şey hazır degildi ben kalkıp kırklarelinden gelmişken iyikide hazır degilmiş akşama kadar beklenmem söyledi bende abicim nasıl yapıcaz hangi amortisörlerden yapıcaz derken rafın birinden iki tane eski amortisör cıkardı ve bunlardan yapıcaz dedi kesme biçme falan büyük hayal kırıklıgına ugradım ben kalkıpta sıfır arıcam bunları takmam deyip kırklareline geri döndüm sonrasında kw arayışına girdim ve fiyat aldım 3 aylık bir beklemenin sonunda kw street comfort larım elime ulaştı.

Şuan aslanlarlar gibi geziyorum patlamaz çatlmaz kafasıyla.
    Buda jantlı ve kw takık hali.

Sonrasında seramik kaplama yaptırmaya karar verdim araştırmasını uzunca bir süre yaptım qtechnq cristal serum lıght ve c2v3 uyguladık su kaydımazlıgı artsın diye aşagı yukaru 6 ay oldu yaptıralı su kaydırma işi hala mükemmel ufak tefek çizillerim var onlarda seramiğin üstünde diye umut ediyorum. Parlaklıgı ve su kaydırma işi dışında pekte bir numara yok gibi.
    Bunlarda seramik sonrası.

Ve gelelim plasti dip uygulamama bunu ayrı bir başlık altında detaylıca anlatmıştım.

Şuan amblemin üstü sökük cok boğmuştu.

Son bir aydır düşündüğüm ve bugün yaptırdıgım difrüzör ve çift çıkış egzoz muhabbetine geliyorum maslata işini hakkıyla yapan ustamızdan bir fiyat aldım işçilik difrüzör ve egzoz uçları 1650 dedi yanlış hatırlamıyosam bana biraz fazla geldi. Ben kendim araştırdım ve sonuç olarak s3 difrüzörümü 550 tl ye aldım silikonsuz direk tırnaklarıyla oturanlardan.

Bugün montajını yaptık cok ugraştırmadan yerine oturdu ve verdigim paraya deydi oturmıcak diye korkuyodum.

Egzoz işinide bugün tamamladık burdaki sanayi işlemleri cok kısıtlı küçük bir şehir oldugu için öyle paslanmaz borularımız falan olmadı neyse bu işinde bu imkanlarda hakkıyla yaptırdıgımı düşünüyorum.

Son olarak bu şekilde gözüktü ben memnunum görüntüden.

Bir süredir de yazılım hakkında araştımalar yapıyodum ve yaptırmaya karar verdim fakar benim araç delphi beyin oldugu için hafta yazılmaya başladın haftaya rsa firmasına yazılım için gidecegim.
    Benden bu kadar buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana yorumlarınızı bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senior Member
    Elinize saglik Allah iyi gunlerde binmeyi nasip etsin.Arac ambition mu

Teşekkürler evet araç ambition

Junior Member
    Güzel duruyor. Elinize sağlık, güle güle kullanın.

Eyvallahh sağol

Senior Member Mustafa32 Üyenin Avatarı
    Emeginize saglik ,jant modeli haric hersey basarili . Aynalari da kaplayabilirsiniz ek olarak .

Jantları değiştirmeyi düşünyorum zaten görüşünüz için teşekkürler aynaları renk konusunda kararsızım.

Member EMR88 Üyenin Avatarı
    Replica 10 set kadar kullandım farklı araçlarda en son bu arabamda tövbe edip servisten orjinal jant aldım. Yaptıgım en iyi şeY oldu bu zamana kadae. KW ler konfor olarak nasıl? Bende 19 jant 35 yanak ve HR yay var cok sert oldu araba. Memnunsan KW ye gecmeyi düşünüyorum bende.

Arac oldukca guzel olmus güle güle kazasız belasız kullan.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Bende artık orjinale dönücem bidaha asla. Kw lar tabikide bir sertlik var ben şuan orta ayara yakın kullanıyorum sertliği seviyorum esneme yapmıyor viraja nasıl giriyorsam öyle cıkıyorum en yumusaga yakın kullanımda şehir içinde üzmez rahat rahat gezersin ama 19 jant 35 yanak kofora büyük eksi onun için her zaman dikkatli kullanmak lazım ne takılırsa takılsın bir sertlik olur bence.

Senior Member keremkaya Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun. Aracın önü bana biraz fazla basık geldi. Yazılım olarakta powershop'u araştırmanızı tavsiye ederim. İyi günlerde kullanın.

Sent from my iPhone using Tapatalk