Member
    Kasım ayından beri ben de kullanıyorum hayalet ekranlı A4. Bir kere bile bu sıkıntıya rastlamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Junior Member
    Alıntı igotek Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Güneş vurunca gözükmemesi büyük sıkıntı. bu açıdan hiç düşünmemiştim.
    Ben kullanıyorum güneşte normal ekran kadar bile sıkıntılı degil ...

Senior Member
    Bence en büyük faydası özellikle uzun yollarda haritadan yolu takip edip önceden hızınızı virajlara göre ayarlayabilmek. Yol yorgunluğunu bir miktar azaltıyor kanımca. Onun dışında aracın içini biraz zamanın ötesinde hissettiriyor, o açıdan güzel. Güneşte görünme problemi ben hiç yaşamadım, ekranlar çok kaliteli fakat yazın baya ısınıyor.

Ek olarak; Audi connect hizmeti açıldığında Google Earth haritası kullanılabilecek bu da şehir içinde gerçek uydu görüntüleri eşliğinde dolaşabilmek demek. Bekliyoruz.

Member
    Ben google earth ile kullanıyorum. Bence çok kullanışlı olmuş. Günışığı da hiçbir şekilde sorun yaratmıyor. Tepkimeleri çok hassas. Kontrast ı çok iyi.

Ayrıca birçok seçeceği de görüyor olmamız ayrı bir güzel

Junior Member
    Apple car play ozelligi oluyor mu hayalet ekran olan araclarda ? Standart donanimda yok bildigim kadariyla

Member
    Ben ilave ettirdim. Sadece hayalet ekranda kullanamıyorsunuz. MMI da gayet güzel çalışıyor.

Junior Member
    Ben de 20.000 km de a4 aldim. Hayalet ekran var ama carplay yok sanirim. Sonradan ilave nasil ediliyor ?

Member
    Ender Elektroniğe gidiyorsunuz. MMI sökülüp Avusturyaya gidiyor. Belli bir zaman sonra cihaza yüklenmiş olarak geri geliyor. Ardından orta kolçak içine 2. usb portu ekleniyor ve CarPlay aktif hale getiriliyor. Bu süreç biraz uzun.

Member
    çok havalı çok sekil bir durum ama sadece o kadar...
    07 AUDİ A6 2.0 TFSİ---sold
    10 AUDİ A5 2.0TFSİ Q Hidden Content

Member
    hayır, iPhone ile entegre oluyor. Herşeyi yapabiliyorsunuz. Mesela ben birçok radyo, Spotify falan dinleyebiliyorum. iPhone daki videoları izleyebiliyorum. iPhonedaki maps ile entegre olduğu için güncel bir navigasyonum oluyor. Ayrıca google maps aktif oluyor. Bu sayede heryeri güncel olarak bulabiliyorum.

Yani kullanışlı bişey kullanabilene.