Junior Member
    Kulanan varsa yorum yapabilir mi ? Normal hız göstergelerinin olduğu şekil kullanmak mı keyifli yoksa hayalet ekran mı ? Hayalet ekranın + bir getiris var mı ?

Member smg05 Üyenin Avatarı
    Hayalet ekran daha fazla oyuncak sunuyor. Benim mevcut aracımda hayalet gösterge yok. Olmasını istermiydim? İsterdim. Fakat bu aracı satmamı isteyecek kadar büyük bir istekmi? Hayır.
    B9 2.0 Tdi 190 Hp Quattro Sport

Member sivil Üyenin Avatarı
    Alıntı igotek Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kulanan varsa yorum yapabilir mi ? Normal hız göstergelerinin olduğu şekil kullanmak mı keyifli yoksa hayalet ekran mı ? Hayalet ekranın + bir getiris var mı ?
    Kendiliğinden standart olarak gelse fena olmazdı tabi ama bu ah vah edecek bir şey değil kesinlikle çünkü normal hali bile bir çok markadan daha kaliiteli duruyor.Üstelik bu tür oyuncaklar ilk başlarda göze çok hoş gelsede bir süre sonra farketmiyorsunuz bile ve size kalan sadece aracın yolda size verdiği sürüş hissi oluyor.Önemli olanda bu.

Junior Member
    Havalandırma ızgaralarını passat da olduğu gibi uzatmalarını anlamsız buldum. Ama hayalet ekran dikkatimi çekti. Dış tasarımı biraz spor yapsalar fena olmazdı. Mercedes C200 C180 amg lerin dış görünümü çok hoş. Aslında 150 yi geçmeyecek araç bakıyordum ama bi miktar kredi çekebilirim yeni audi için.

Junior Member
    Benim aracımda mevcut kullanıyorum.Benim görüşüm araç için çok bir değişkeni yok sadece navigasyonu açıp tam ekrana aldığında faydalı oluyor gerisi teknolojik yeni nesil bir araç olduğunun göstergesi.Ben ilk gelen araçlardan aldığım için floret gümüş renk seçeneği ile gelen araçlar 4 adet idi hepsinde vardı ama hala ona para vermek yerine seçme şansım olsaydı sline yada en azında jant seçimi yapardım.(sonradan jant masrafım olmazdı.)

Junior Member
    sline spor görünüm mü oluyor ? Bir de sline seçilirse süspansiyon sertleşiyor mu ? Konfor istiyorum sert süspansiyon yerine. Ve son olarak jantın sadece görünümü hoş sanırım araca başka bir katkısı var mı ?

Junior Member
    kusura bakma igotek ancak cevap yazabildim , sline aracın içi ve dış bana sorarsan muazzam bir spor ve şık görünüme kavuşuyor.Süspansiyon bakımından ben değişiyor mu net bilgim olmadığı için yanlış bilgi vermiyim ama jant minimum 18" olacağı için 17" e göre daha sert hissettirir ve jant görsel olarak aracın görüntüsünü değiştirir yol tutuşunu arttırır ama yakıta ve konfora olumsuz etki eder.

Member EMR88 Üyenin Avatarı
    Hayalet ekran navigasyon dışında pek bir amaca hizmet etmiyor hatta güneş vs vurunca görmek çok sıkıntı. Tabiki çok havalı o ayrı.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Junior Member
    Alıntı EMR88 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayalet ekran navigasyon dışında pek bir amaca hizmet etmiyor hatta güneş vs vurunca görmek çok sıkıntı. Tabiki çok havalı o ayrı.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Güneş vurunca gözükmemesi büyük sıkıntı. bu açıdan hiç düşünmemiştim.

Member
    Hayalet ekranın olmadığına sevindim...
    2016 A4 AVANT 1.4 TFSI DYNAMIC