Member YahaY06 Üyenin Avatarı
    Herkese merhabalar. 520i 2015 aracımı 196 bine sattım. 2017 model e180 ile tekrar aranızdayım. Exclusive paket dışı beyaz içi kahve seçim yaptım. Tr de satılan standard paket ama bir hayli dolu geldi bana. Performans önceki kasaya göre inanılmaz artmış. Yeni şanzumanın etkisi çok büyük. Tabi ben test aracını zorladım kendiminkine kıyamam henüz basmaya. Henüz rodaj dönemindeyim 15 lt ler görünebiliyor sakin kullanıyorum rodaj bitince 10 lt altına inebileceğini inanıyorum. Geri kamera olayına bayıldım kirlenmeyen cinsten. Led farları henüz test edemedim pek onlarıda merak ediyorum gece. Konfor önceki w212 exclusive göre iyileşmiş. 17 rft lastikler mevcut. Tasarım iyice c ve s karması. Tıpkı 90 larda birbirine benzeyen 190e, e ve s gibi. Eskiye dönüş mü var bilemiyorum. Aracımı bayide yıkatmadım. Kuyu suyu ile yıkayıp teslim ediyorlar. İyi kurulayamadıkları ve güneşte beklettikleri için izler cam ve sunroofdan çıkmıyor. Çıkar çıkmaz profesyonel bir yere getirdim. Sadece yıkamak için. Lumar şeffaf folyo ve cam filmi düşünüyorum. Tavsiyelere açığım. Varsa buluşmalara katılmak isterim iyi forumlar herkese.

MHA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Öncelike iyi günlerde kazasız belasız kullanın, 520iyi çok iyi fiyata satmışsınız o fiyata sıfır araç veriyorlar, içi dışı çok güze duruyor jant ve flim harici bu araca yapacak pek birşey yok. Tüketim şehir için 11lt altı zor
    2F2F Mazisi..

Junior Member ozgur tuncer Üyenin Avatarı
    iyi günlerde kullanın çok klas bir araç

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Öncelike iyi günlerde kazasız belasız kullanın, 520iyi çok iyi fiyata satmışsınız o fiyata sıfır araç veriyorlar, içi dışı çok güze duruyor jant ve flim harici bu araca yapacak pek birşey yok. Tüketim şehir için 11lt altı zor
    Teşekkürler dışı beyaz içi taba idi sadece harman kordon fln yoktu extrası boldu sıfırı 237ye e satıldı en son borusanda 200 altına vermemeyi düşünüyordum böylesi nasipmiş. Jant konusunda haklısınız lakin orjinal amg sıfır bayide yoktu çok kollu 18 inç. Bulursam ilk hedefim o. Cam filmi ve ön taraflara folyo düşünüyorum şimdilik. Yakıt çok problem değil ayda 1 depo belki alan biriyim. 11 lt lere de razıyım. Sattığım 1.6 t 5 serisi 13 altına düşmedi ve yeni e180 bariz daha seri ondan.

Alıntı ozgur tuncer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    iyi günlerde kullanın çok klas bir araç
    Teşekkürler herkese nasip olur inşallah

tolgasecki06
    Guest
    Yeni aracınız hayırlı olsun, ben sormadan Ümit abi sormuş çok iyi fiyata satmişsiniz. 2016 son gelen dolu executive paketlerde bile daha uygun fiyatlı araçlar var.

BlackBerry PRIV

Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yeni aracınız hayırlı olsun, ben sormadan Ümit abi sormuş çok iyi fiyata satmişsiniz. 2016 son gelen dolu executive paketlerde bile daha uygun fiyatlı araçlar var.

BlackBerry PRIV
    Teşekkür ederim açıkçası araçtAn memnundum hatta 185 e pahalı diye diye bursadan aldım. Ötv zammından 2 gün önce. Aldıktan sonra araçlarda artış oldu. Lakin bmw çok spor geliyor bana klasik daha konforlu olması sebebiyle satıp bunu aldım. Fiyat konusunda aşağıdaki kombinasyonda belki 1 2 tane araç vardır sitede. Kontrol ederseniz kminin kıstası 2016 executive olması kimine görede Büyük nbt ve harman kordonlu içi siyah veya bej dense recaro taba koltuklu beyaz 5 serisi ciddi tutuluyor. Hatta 3 kişi telefonda hazır bekledi olurda noterden dönerseniz diye. Diğer yandan sıfır 18 inç rft lastiklerim bende kaldı.2 bin+ da öyle karım oldu. 245 e 275 ofsetli. 18 jant alıp e kasada kullanacağım.

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı YahaY06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Teşekkür ederim açıkçası araçtAn memnundum hatta 185 e pahalı diye diye bursadan aldım. Ötv zammından 2 gün önce. Aldıktan sonra araçlarda artış oldu. Lakin bmw çok spor geliyor bana klasik daha konforlu olması sebebiyle satıp bunu aldım. Fiyat konusunda aşağıdaki kombinasyonda belki 1 2 tane araç vardır sitede. Kontrol ederseniz kminin kıstası 2016 executive olması kimine görede Büyük nbt ve harman kordonlu içi siyah veya bej dense recaro taba koltuklu beyaz 5 serisi ciddi tutuluyor. Hatta 3 kişi telefonda hazır bekledi olurda noterden dönerseniz diye. Diğer yandan sıfır 18 inç rft lastiklerim bende kaldı.2 bin+ da öyle karım oldu. 245 e 275 ofsetli. 18 jant alıp e kasada kullanacağım.

Executive'ler nbt ile geldi zaten. Bmw jantlarınız E'ye uyar mı bilmem ama takmayın bence. Çok sırıtır.

BlackBerry PRIV

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun bende 2 yıl E180 kullandım bir yerden sonra bunalıma sokuyor insanı ama yeni kasa daha seri daha oturaklı olduğu için sanırım sizi rahatsız etmez güzel günlerde kullanmanız dileğiyle
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Alıntı tolgasecki06 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Executive'ler nbt ile geldi zaten. Bmw jantlarınız E'ye uyar mı bilmem ama takmayın bence. Çok sırıtır.

BlackBerry PRIV
    Yanlış anladınız rft lastikler kaldı bende onları kullanacağım
    Alıntı CayenneS Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun bende 2 yıl E180 kullandım bir yerden sonra bunalıma sokuyor insanı ama yeni kasa daha seri daha oturaklı olduğu için sanırım sizi rahatsız etmez güzel günlerde kullanmanız dileğiyle
    Teşekkürler inşallah öyle umuyorum bende

Senior Member
    @YahaY06
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    Ambiyansın rengini kahve rengine daha uyan bir tonla değiştirin lütfen, bütün ağırlığını alıyor arabanın.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content