Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Yıllar sonra tekrar kürkçü dükkanına döndük , nickime ilham veren Audi TT ye geri döndük

Aracı alalı 1 ay oldu aslında aşağı yukarı , cam filmi yaptırdım , plakalar değişti , iç dış uygulama yapıldı , açıkçası ufak tefek dokunuşlar dışında daha da bir şey yaptırmayı düşünmüyorum.

TT nin piyasası yok gibi bir şey neredeyse , çok daha dolu bir araç için bütçe ayırmıştım ama bir türlü doğru dürüst araba bulamadım , aksesuarlı bulsam temiz değildi , temiz olsa boştu derken bu nasip oldu. Doğuş oto TT getirmiyor , TTS leri de kaçırdık 3-5 tane gelmişti zaten. Hatta aracın cabriosu çıktı tenezzül edip onu bile getirmediler. Haliyle çok sorulan satılan bir araç değil.

Araç 2.0 Quattro 230 HP , 0-100 kmh : 5,30 Saniye , eskisi ve yenisi arasında bir karşılaştırma ve genel izlenimlerimi yazacağım yakın bir zamanda , şimdilik bir kaç foto paylaşmak isterim.

Son düzenleyen HaKoTT, 23-Mart-2017 saat 13:08.
    TT

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun Hakanım, Ali söylemişti Bursa'da ki TT yle ilgilenmiştin bir ara sanırım iyi oldu almadığın ama bence onu. Kazasız belasız.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member
    Hayırlı olsun çok güzel görünüyor
    Audi A4 B8 1.8 TFSİ 160 Multitronic

Senior Member Kürşat Turan Üyenin Avatarı
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasiz belasiz insallah.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Senaryoyu ben yazarım, figüranlar oynar...

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Senior Member
    abi hayırlı olsun, bu yeni 2.0 tfsi'ların çok az yaktığını söylüyordu arkadaşım.
    bu arada araba gayet dolu duruyor (sline, virtual cockpit, ön sensör vs)

yeni audilerden pek anlamadığımdan soruyorum, bunlara ilave olarak başka neler var?
    mesela hala tt'lerde bose mi kullanılıyor acaba
    Son düzenleyen eray999, 23-Mart-2017 saat 13:26.

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun Hakanım, Ali söylemişti Bursa'da ki TT yle ilgilenmiştin bir ara sanırım iyi oldu almadığın ama bence onu. Kazasız belasız.
    Saolasın Fatihim , o araba kısmet olmadı onu alıcaktım aslında ama satmışlar , iyikide almamışım ama canlı gördüm rengi görsem vaz geçerdim büyük ihtimalle. Zaten tecavüzden tecavüze uğradığının bilgisini almıştım Ali sağolsun dökmüştü envanterini Artık görüşsek diyorum bir de özledim be kardeşim sizi.

Alıntı BrigLand Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun çok güzel görünüyor
    Alıntı Kürşat Turan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasiz belasiz insallah.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alıntı CayenneS Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
    Teşekkürler arkadaşlar eksik olmayın

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    abi hayırlı olsun, bu yeni 2.0 tfsi'ların çok az yaktığını söylüyordu arkadaşım.
    bu arada araba gayet dolu duruyor (sline, virtual cockpit, ön sensör vs)

yeni audilerden pek anlamadığımdan soruyorum, bunlara ilave olarak başka neler var?
    mesela hala tt'lerde bose mi kullanılıyor acaba
    Aracın türkiye paketi dolu zaten. İç dış s-line , bluetooth , wi-fi , ön arka park sensörleri , park asistanı , şerit takip sistemi , led farlar bi xenon 19 jantlar vs. vs. bir çok özellik var.

Virtual cocpit standart bu araçlarda.

Daha çok opsiyon var ama şu an sıralayamayacağım google it please kardeşim

bu arada araba az yakmıyor kesinlikle. Ben sürekli s ve dynamic modda kullanıyorum , 13 litrenin altına indiğini hiç görmedim daha ortalamanın. Ama D de ve ekonomi modunda bence 10 litre civar yakar bu araç. Benzin çok umursamadığım için ben o modu daha hiç denemedim.
    Son düzenleyen HaKoTT, 23-Mart-2017 saat 13:37.
    TT

Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Saolasın Fatihim , o araba kısmet olmadı onu alıcaktım aslında ama satmışlar , iyikide almamışım ama canlı gördüm rengi görsem vaz geçerdim büyük ihtimalle. Zaten tecavüzden tecavüze uğradığının bilgisini almıştım Ali sağolsun dökmüştü envanterini Artık görüşsek diyorum bir de özledim be kardeşim sizi.
    Ali bana sordu onu bende tesadüfen egsozcudaydım bir kaç gün öncesinde orada da o arabanın muabbetini yapmıştık oradan biliyorum. O kadar Uludağlara geldin aramadın, şimdi otoyol açıldı bir akşam atla gel yemek yiyelim bekleriz

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ali bana sordu onu bende tesadüfen egsozcudaydım bir kaç gün öncesinde orada da o arabanın muabbetini yapmıştık oradan biliyorum. O kadar Uludağlara geldin aramadın, şimdi otoyol açıldı bir akşam atla gel yemek yiyelim bekleriz
    uludağa kendi arabamla gelmediğim için emrivaki yapamadım arkadaşlara seneye %100 TT ile geleceğim için zaten uğramassam gelin suratıma tükürün , siz hep istanbuldasınız bu arada !!
    Son düzenleyen HaKoTT, 23-Mart-2017 saat 13:44.
    TT

Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    uludağa kendi arabamla gelmediğim için emribaki yapamadım arkadaşlara seneye %100 TT ile geleceğim için zaten uğramassam gelin suratıma tükürün , siz hep istanbuldasınız bu arada !!
    Vallahi bu ara o kadar yorucu bir koşturmanın içindeyim ki İstanbul'a sadece havaalanı için gelebiliyorum. Geçen @alperen kardeşimiz gelmiş Bursa'ya oda haber vermedi ama yakaladım onu