Junior Member
    A4 2012 Tdi aracımda150 km sonrası direksiyon ve gaz pedalına vuran bir titreme var. Lastiklerim Yeni ,Diskler balatalar yeni Akslar kontrol edildi boşluk yok,4 farklı yerde hem araç üstünde dahil balans yapıldı rot balans ok Jantlar sorunsuz Orjinal ,Sol porya taşıyıcı eğri dediler değişti
    Tabla burçları fişekler değişti
    Ama nafile bulamıyoruz
    150 km'ye kadar araç yağ gibi ama 155-160 tavan ve 210 km'ye kadar kesilmeyen titreme direksiyonda hissediyorum
    Aracı. 180 km'de boşa atıyorum gene titriyor 150 km ye kadar
    Gaz ver veya verme yokuşta inişte boşta 150-200 km arası titreme
    Birtek motor takozu ve şanzıman takozu kaldı yaparmı bunlardan
    Şimdiden teşekkür ederim

Forum yöneticilerinden ricam açtığım konuyu lütfen silmeyiniz bütün forumu okudum benim sorunumla karşılaşan görmedim yardım lütfen

Senior Member
    bu b8lerin kronik hastalığıdır
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Senior Member Kürşat Turan Üyenin Avatarı
    @BayC06 foruma hoşgeldiniz. Konuyu silmeyin demissiniz ama gerekli konu altinda kendinizi tanitmadiginiz takdirde konunuz silinecektir. Forum kurallari bu şekilde.
    Bu arada 240 tan sonra bende de titreme olmuyo değil, ama yine de sürat felakettir aman dikkat edin. İyi forumlar.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Senaryoyu ben yazarım, figüranlar oynar...

Junior Member
    Balansı sorunu; yapamamış gimattaki Lassa bayi bir sürü para verdim İskitler şaşmaz krc hepsi fos boşu boşuna parça değiştirdik Şaşmazda Ayanoğlu idi galiba yarım saatte çözdüler. Ayrıca şu mpichelin lastikler den birinin tabanı atlıyormuş bozuk yani garantiden herkese verilen cevap banada geldi Lastiklerde bir sorun yok! Bariz dönerken lastik zıplıyor resmen bu nasıl garanti anlayışı ?

Member
    michelin servisine gidin orda lastiğe baksınlar onlar atlıyor derse garantiden değişim işi daha rahat olur ya da tüketici hakem heyetine lastik bayiisinden yazı ile başvurun hakkınızı alın.
    Atlayan lastiği arka tekerlere koyarsanız sorun yok olur.

Junior Member
    Bayi baktı bukadar atlamadan bişey olmaz diyor Şikayetvar baktım benim gibi birsürü aynı dertten mağdur tüketici var Bundan sonra tövbe

Junior Member
    Sorun tamsmemen beş para etmez Michelin lastiklerde çıktı verdiğim para haram olsun ilgi sıfır garanti boş laf. Gittim 4 adet Goodyear aldım bütün dertlerim bitti İşin garip yanı lastikler ısındıkça titremenin artmasıydı Neyse michelin adı kalmış tamamen bozmuş tavsiyem gidip Petlas alın bukadar başınız ağrımaz en azından garanti işliyor. Teşekkürler Goodyear Kuruçayırlı
    Son düzenleyen BayC06, 09-Ağustos-2017 saat 08:55. Sebep: Yazım hatası

Senior Member
    Sorunlu Michelin Hangi desen ve ebat idi ?

Junior Member
    Audi A4 b8 2009 yüksek hızda titreme yok, lakin michelin lastik atlama bendede var.